Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg vagytok elégedve a munkáto...

Meg vagytok elégedve a munkátokkal?

Figyelt kérdés

A környezetemben szinte senki sem abban a szakmában dolgozik, amit tanult. Persze a legtöbb ilyen már kb 20 éve végzett a suliban, pl a szüleim.

Szeretném megkérdezni, hogy akik mostanában végeztek a suliban (mindegy hogy szakmunkás vagy egyetem) azok azt dolgozzák, amit tanultak?

Ha nem, akkor miért nem?

Milyen sulit végeztetek?

Ha igen, akkor szeretitek is csinálni?

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 15. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eladó lennék végzettségem szerint, dolgoztam is benne, de nem tetszett.


Most fizikai munkás vagyok, műszaki területen (nem gyári szalagmunkában :P), és sokkal jobban tetszik. Nem szakadt rám a bank, de nem keresek rosszul, szeretem a kollégáimat, használom a fizikai erőmet, állóképességemet, de a kreativitásra is szükség van, nem unalmas munka.


Szerintem már az nagy dolog, hogy a mai világban azt tudom mondani, hogy jó helyem van. :)

2011. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éve végeztem,női-ruhakészítőnek tanultam,nem ebben dolgozom nem is szeretnék,operátor vagyok egy gyárban,nem bánom örülök ha ez a munka is van,mert ma már nem lehet válogatni a munkahelyek között,jobb mint a semmi csak legyen fizetés mert mindenki pénzből él van ki többöl van aki kevesebből,de azt mondom nem panaszkodhatok,persze gazdag sem vagyok de ha már több nem lehet akkor ennél kevesebb se legyen,de a párom a szakmájában dolgozik és nem keres nálam sokkal többet 5-10ezer a különbség,ő a faiparban dolgozik mint művezető.

21/n

2011. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szeretem
2011. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!