Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg vagy elégedve az életeddel?

Meg vagy elégedve az életeddel?

Figyelt kérdés
Ilyennek képzelted el?Mi hiányzik?
2010. jún. 27. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mi hiányzik? Valami életcél, valami amiben elismerten jó vagyok, emberek, akik azért szeretnek, ami vagyok és végre egy csaj, ha már 18 éves vagyok.

2010. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én összességében elégedett vagyok, viszont hiányzik egy kis plusz szeretet. A barátok kezdenek leszakadni, és már nem érzem úgy hogy van értelme erőltetni az egész barátság dolgot velük. Jó lenne néhány igazán jó embert "összeszedni", akiket nem csak az érdek és az hajt, hogy meghúzzon... Ezt leszámítva abszolút de teljesen elégedett vagyok! :) 20/L
2010. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Tudom, ez legyen a legnagyobb gondom, de nekem gondot jelent...

Lehetnék vékonyabb, szebb, tanulhatnék jobban(eddig a kedves osztály miatt nem ment), lehetne normálisabb a családom(őket nem választom meg), és lehetnék közelebb ahhoz az emberhez, akit szeretek(300km az sok). :S

Lehet hülyeségnek tűnik de mindenkinek más okoz gondot.

2010. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neem! Szeretnék egy igaz szerelmet aki engem is úgy szeret ahogy én őt .. lehetnék egy picit húsosabb .. és mindenki boldog lenne a családomban velem együtt .. akkor aztán tökéletes lenne : )
2010. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egy egyszerű dolog hiányzik, ami a pénz bár dolgozok, de nem látom az alagút végét, családunkat tíz éve egy bebukott jelzálog hitel teljesen tönkre tette, nem élek jó körülmények között nincsenek barátaim sem barátnőm,de azt hiszem ha pénzem lenne úgy élnék ahogy szeretnék.

20/F

2011. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!