Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg vagy elégedve a főnököddel?

Meg vagy elégedve a főnököddel?

Figyelt kérdés
Jól kijöttök,avagy nem? Volt már,hogy beolvastál a főnöködnek,úgy istenigazából? :)) Érdekelne a helyzetetek.:) Köszönöm mindenkinek! :)
2009. febr. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg vagyok elégedve vele tekintve, hogy én vagyok saját magam főnöke.
2009. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:))
2009. febr. 15. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van szerencsém egy kis cégnél dolgozni (20 fő alatti), és nagyon rendes főnökeim vannak. Igazából többnyire családi a hangulat, viccelődünk egymással, emberként kezeljük a másikat. Ez nem csak rám igaz, hanem mindenkire a cégnél. Sajnos mostanában kicsit nagyobb néha a feszültség, kevesebb munka, bizonytalanabb helyzet... Beolvasás nem volt, ettől jobban megoldjuk a vitás helyzetet, mert mindketten hajlamsosak vagyunk kompromisszumokat kötni.
2009. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel új kolléga vagyok, és még nem tudok mindent, emiatt vannak súrlódások a közvetlen főnökkel, nem szokta meg, hogy be kell tanítania valakit, és elvárná, hogy mindent úgy tudjak, mint ha már 1 éve ott lennék. Hát ez sajnos nem megy, a többi kolléga nagyon segítőkész és jófejek, úgyhogy nagy vita még nem volt, de olyan már volt, hogy megmondtam a főnöknek, hogy "bocs, ezt nem adtad ide, nem mondtad, így nem is tudtam róla, nem én vagyok a hülye".
2009. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

nekem gyárban volt szerencsém a köcsög főnökökhöz,ott mindenki főnök, csak dolgozni nem akar senki...

ott nagyon sokat tűrtem,de mkior betelt a pohár és hirtelen felindulásból leszámoltam akkor osztottam a főbunkó fönököt!

állandóan azt mondta,ha nem tetszik valami akkor lelehet számolni,de mikor az orra alá dugtam a leszámolós papírt csak dadogott...

azt mondta ezt még megbeszéljük,mondtam neki én veled többet nem beszélek semmit.erre visszakérdezett:mert?mondom a tököm tele van a buz.ságaiddal!!elvettem a papírt,aláírattam a helyettesével és kisétáltam a gyárkapun.azóta se láttam azt a b@lf@szt...

2009. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy 70 fős cégnél dolgozom és van kb 4 főnököm :-) Mindegyikkel meg vagyok elégedve. Egyformán odafigyelnek mindenkire. Úgy léptettek elő kétszer is, hogy nem kértem. :-) Fizetés emelést egyszer kértem, kaptam is :-) a többinél nem kértem, csak kaptam :-)

Nekem nincs okom panaszra... :-)

2009. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!