Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tesszük ezt? (lent)

Miért tesszük ezt? (lent)

Figyelt kérdés
A világon sok millió ember éhezik, mégis azok akik megengedhetnék maguknak, hogy jókat egyenek éheztetik magukat. Mindenki diétázik, fogyókúrázik, "álomalakot" akar, koplal. Miért? Mért nem örülünk annak, hogy ehetünk?
2011. máj. 12. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elhízás is van akkora probléma, mint az alultápláltság.
2011. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
100%
ahogy az első írja, az elhízásba ugyanúgy bele lehet halni, mint az éhezésbe. persze a szélsőségektől szerintem is tartózkodni kell. de az anorexia az betegség, ez más lapra tartozik.
2011. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 komasa ***** válasza:
100%
Pont diétázom én is! Lehet jókat enni diéta, és fogyókúra alatt is. A mértékletesség, és az odafigyelés a lényeg. Személy szerint, azért diétázom, mert kicsit magas a vérnyomásom, megterheli a szervezetemet a túlsúly, és szeretnék egészséges maradni.
2011. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem is az a probléma, hogy mi hogy eszünk, hanem hogy vannak éhezők. Ezt meg lehetne szüntetni, csak megfelelő helyre kéne tenni a pénzt, nem a fényűzésbe.
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A diéta kímélő étrendet jelent, nem pedig önsanyargatást.

A cukorbetegek étrendje is diéta, pedig nem a súlyvesztés vagy megtartás a célja.


Másrészt pedig a túlsúly ugyan úgy csökkenti a várható élettartamot, mint a dohányzás.

2011. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy trollkodom, de azt a kérdést nem te írtad, amikor az volt a téma, hogy miért nem szül 10 gyereket a szülni képes nő, mikor vannak meddők is, akik meg egynek is nagyon örülnének, és hogy miért nem örül annak, hogy neki lehet? Azonnal eszembe jutott ez a te kérdésedről :D
2011. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a párhuzamot. Az éhezôk jobban éreznék magukat attól a hírtôl, hogy akinek van rá pénze, az naponta degeszre tömi magát..?
2011. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem azt a kérdést nem én írtam.

Nyilván nem a cukorbetegek kiegyensúlyozott diétájára gondoltam, hanem azokra az emberekre akiknek tökéletes alakjuk van, mozognak meg minden aztán rosszul lesznek ha megettek egy gombóc fagyit, ahelyett hogy örülne hogy megteheti.

Igen az éhezőknek nem lesz ettől jobb, de rosszabb se.

2011. máj. 12. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavar, amikor meghagyják, kidobják a kaját.

Az már tényleg pazarlás.

2011. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!