Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hogyan értelmezi ezt:A...

Ki hogyan értelmezi ezt:A normális túl van értékelve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy hülye vagy.
2011. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 - Sokan csak azt tartják normálisnak, ami társadalmilag elfogadott, átlagos, és ha valaki kicsit is más az hülye. Ilyen szempontból a normális szerintem is túlértékelt, az ember csinálja azt ami jól esik neki, ne azt ami normális.


2 - viszont sokan vannak akik már csak azért is lázadoznak hogy ők nem normálisak, mivel manapság ez is menő főleg a fiatalabbak körében, ilyeneket gyakran találni a fura szubkultúrák tagjai között.. na ezek is hülyék.


Szóval nem tudom, van is benne valami meg nincs is, szerintem nem is kellene ilyesmivel foglalkozni, mi a normális és mi nem, mert mindenkinek más.

2011. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A normális a követendőnek éppen kikiáltott példa. Azok értékelik túl, akik gondolkodás nélkül egy az egyben ennek akarnak megfelelni. Mindent nem lehet és nem is érdemes egy kaptafára felhúzni!
2011. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira van túlértékelve, hogy elvárnák tőled is, pedig nem vagy rá kötelező. Például fiatalon bulikra járás.

És máshol, vagy más időben még más volt/lesz/épp most, a normális.

2011. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy értem, hogy sokan túl sokat foglalkoznak azzal, hogy normálisak legyenek. Meg hogy sokan bele sem gondolnak, hogy ami nekünk normális, az talán másoknak nem.
2011. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!