Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek semennyire sem befogadóak és nem értik meg (nem is igyekeznek) megérteni azt, ha valaki más? Te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Másság alatt azokat a "fogyatékosságokat" értem, amikről igazándiból nem tehetünk( pl.: vakság, siketség, értelmi fogyatékosság,végtaghiány,származás,beszédhibák,diszgráfia,diszkalkulia,stb).



13L


2011. ápr. 23. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem semmi bajom velük de azt nem szeretem ha hátráltatnak a céljaimban és nem értik meg, hogy én nem vagyok az a türelmes, segítő, tanító fajta. Lehet, hogy gonosz dolog, de ez van...
2011. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
És te miért nem érted meg (nem is igyekszel) azokat, akik nem értik meg a másokat?
2011. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
48%
szerintem nem igaz, hogy az emberek többsége ilyen lenne. nem tudom, honnan veszed.
2011. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én egyetértek abban, hogy sokan nem értik őket de-hát ezért mások. A te korosztályod pedig kifejezetten ilyen, a felnőttek már jobban megértik őket. Egyébként Magyarországon kifejezetten kinézik a másképp gondolkodókat a franciák például sokkal elfogadóbbak szerintem.
2011. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a kérdezőnek. Beteg a bőröm és eddig inkább lenézést kaptam, akár vadidegenektől is, pedig nem tehetek róla. Sajnos ellene is nehezen tudok tenni, mert gyógyíthatatlan, elég makacs ahhoz is, hogy tünetmentesítsem...

21/L

2011. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!