Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem feltek laptoppal jarkalni?

Nem feltek laptoppal jarkalni?

Figyelt kérdés

Szeptembertol egyetemre jarok majd Pesten (en videki vagyok). A tanulmanyaimhoz elengedhetetlen lesz egy laptop. Nagyon felek, hogy a vonaton, utcan (pl. telen mikor hamar sotetedik) kirabolnak (es akkor oruljek, hogy meguszom ennyivel...), hisz a laptoptaska elegge feltuno, es egyertelmu, mi van benne. Termeszetesen nem hurcolnam magammal mindenhova, csak a vonat es a kolesz kozott.


Ti hogy oldjatok meg az ilyesmit? Vagy ti nem feltek ilyentol?


2009. márc. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszaj kezi laptop taskaba tenned, vigyed a hatadon, olyanban, mint a hatizsak. Igy konnyebb is, es nem feltuno annyira. Nehezebb is lerangatni rolad a hatizsakot, mint a kezedbol, valladrol letepni a taskat.

Van mar hatizsak is direkt laptopnak is.

2009. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem válaszolónak.Szerintem nem kell félj,inkább mindig tartsd szemelött,az adatokat a biztonság kedvéért rakd pendrivere is.
2009. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adatokat mindenképp rakd ki, nem jó ha egy leadandó csak a gépen van meg. (Ami előző este szokott elkezdeni vacakolni) Budapesten nyugodtan járkálhatsz este is. Majd megtanulod, hogy van egy-két környék, ahová nem érdemes bemenni, de máshol nincs több gond mint egy kisvárosban.
2009. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a főnököm rám bízta a laptopját, én is csak a hátizsákomban mertem vinni...
2009. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De, sokszor nagyon parázom. mióta laptopom van, nem is járok gyorsvonattal haza Pestre (egy másik nagyvárosban tanulok nappalin), mert tele vannak etnikummal, és már tapasztaltam, hogy majd kiesett a szeme már a laptoptáska puszta látványától is... volt már olyan ezeken a vonatokon, hogy rezgett a zsebemben a telefonom, de nem mertem felvenni, mert bevetette magát a fülkémbe egy csapat cigó. ráadásul úgy végzek pénteken, hogy a legutolsó gyorsvonattal tudnék csak hazaérni. így inkább IC-vel utazom, de még ott is viszem magammal wc-re a táskát természetesen.

egyetemre nem viszek be a gépet. viszem magammal a pendrive-ot, és ha kell vmi, az egyetemi gépeket használom.

2009. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok javasolni, hogy kerüld a tipikus laptoptáskát. Vannak olyan oldaltáskák amibe belefér a laptop, de nem laptoptáska. Vagy akkor tényleg hátizsák.
2009. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Srapnel ***** válasza:
100%
Az előzőek jó tanácsok, de még megfejelheted azzal, hogy mondjuk nem a legjobb ruhádban és nem a legjobb hátizsákoddal mész. Semmiféle műszaki cuccot ne mutogass előttük. fejts rejtvényt, vagy olvass könyvet.
2009. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösd magadhoz kensingtonnal :) Arra biztosítás is van, ha "kitépnék" :)
2009. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!