Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretek az erkélyen úgy...

Szeretek az erkélyen úgy járkálni, hogy csak egy hosszú póló van rajtam, alul semmi. Baj ez?

Figyelt kérdés
Férfiként nem szeretem, ha a cerkámat elszorítja a fecske vagy a boxer, ezért otthon alul nem hordok semmit. Az erkélyre is így megyek ki. Hosszú póló van rajtam általában, de néha alul kilóg a (lóláb helyett) fütykös vége. A múltkor a szemközti erkélyről egy pasi nagyon hosszan nézett, majd bement és egy fényképezőgéppel jött vissza.
2009. márc. 28. 23:57
 1/7 anonim válasza:
98%
semmi baj ezzel,meztelenkedni mki szeret,de az erkélyt talán hanyagold a perverz szomszédok miatt.nyáron menj nudizni
2009. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Demokratikus államban élünk vagy mi?! :-D

Te kimehetsz az erkélyre Ádám-kosztümben, viszont a szomszéd meg lefényképezhet, ha épp ahhoz van kedve... :-) de lehet, hogy a pólód tetszett neki. ;-)

2009. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Félelmetes milyen emberek vannak, az utcára is így menj hagy lássa mindenki...

Na de tényleg... mi lenne ha keresnél hosszabb pólót, vagy egy kényelmes gatyát? Zavarna hogy nem lenne min röhögniük a szomszédoknak?

2009. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

00:48as:

Ha nekem ebben az országban valaki megmondaná, hogy a saját telkemen, a saját házamban hogyan mászkáljak, költöznék is el. Mi ebben a nevetséges? Kinek mi köze van hozzá, hogy én a kis birtokomon egy szál kukacban mászkálok e vagy női ruhában?

Én is szoktam egy szál polóban rohangálni az erkélyemen, ha valakinek nem tetszik nem néz oda. ezzel semmi gond nincs.

2009. márc. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van hülye szomszédom, sajnos, teljesen belát hozzánk. Amikor készülök tusolni, melltartóban és bugyiban, vagy törölközőben rohangálok (mindig csak benn a lakásban, a kertbe soha nem megyek ki így), a párom mindig húzná le a redőnyöket, hogy ne lássanak be. Erre én azt mondom, ha nem akar olyat látni, ami nem tetszik neki, akkor ne kukkoljon! Ne kelljen már vaksötétben élnem, mert vannak emberek, akik nem képesek a kulturált együtt élésre.

A saját otthonodban azt csinálsz amit akarsz. De ha nem akarod, hogy később kellemetlenséged legyen belőle, kapj fel egy boxert vagy rövidgatyót, ha kimész az erkélyre.

2009. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ hányadikon laksz és hányan látnak, ill. mennyire..:)
2009. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És kit érdekel ez a probléma?
2009. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!