Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért és mennyire szemérmesek...

Miért és mennyire szemérmesek a magyarok más népekhez képest?

Figyelt kérdés

Szerintetek is óriási különbség van a ny-európai és a magyar ember átlagos szeméremérzete között? Ez nem egyfajta álprüdéria?


Majd hozok sok példát, ha kell, most csak ennyi, én ezt tapasztaltam. Nektek mi a véleményetek?


2011. ápr. 5. 07:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bakter, ha valaki nem akar lógó farokkal rohangálni akkor abban mi a kivetnivaló? Mindig nyugattal jöttök, hát hol érdekel az engem, hogy ott mi van?

Családban elég gyakran előfordul, hogy félpucéran rohangálunk, de egy vadidegennek mi az istennek vetkőznék már le?

2011. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"Ha Isten azt akarta volna, hogy meztelenek legyünk, meztelennek születtünk volna."
2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez hol prűdség, hogy én nem akarom magam idegen emberek előtt mutogatni a meztelen testemet?

oO

Ha így lenne akkor már az utcára is meztelenre kéne kilépnünk ugye? Azért maradjon már meg a páromnak, ő láthat meztelenül ..meg persze én magam.

2011. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
17:58-as! nem rossz :)
2011. ápr. 6. 07:27
 15/18 A kérdező kommentje:

14:23!


Elárulok neked egy nagy titkot! Mi lementünk a gárdonyi nudipartra egyszer, na tudod mi lett? kb 5 perc kérdése volt, és a "jóvágású 60-as fiatalemberek" elleptek minket, és szabadulni se tudtunk tőlük, gondolhatod, voltak velünk tizenéves öcsikék is, na ennek a manusoknak kiesett a szemük :(

hát ezt egy erős oknak látom én ... nincs igazam?

2011. ápr. 6. 07:34
 16/18 anonim ***** válasza:

14:23


A fiatalokon belül a 20-35 közötti korosztályra gondoltam.

De ha majd lesznek gyerekeim, én őket egy darabig pl ezért nem vinném ki.

2011. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, de kell egy férfi, aki elzavarja őket.
2011. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

hát hallod, az a baj, h nem csak egy, hanem mint a hiánák, ellepték öcsökémet, amíg bementünk úszni ... de tőlünk meg féltek persze, akkor elhúztak


na de sok család az egészen kicsi gyerekeket is kivisz már, láttuk azt is, ami nem lenne baj ... csak ....

2011. ápr. 10. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!