Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Stohl 2 év 4 hónap leöltendőt...

Stohl 2 év 4 hónap leöltendőt kapott. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
dehogy fogja leülni, ne vicceljetek, egyrészt ez itt magyarország, a csodák hazája, másrészt ez még csak egy kis elsőfokú ítélet, majd a másodfok szépen felmenti ... ennyi
2011. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Ez a legkevesebb amit megérdemel!!!
2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kevés.
2011. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vajon mutogatják még a TV-be is mostanság?
2011. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha be is megy a sittre fél év után kiengedik jó magaviseletért. Amúgy szerintem is kevés, de hát sajnos....
2011. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

13:47

azért ezt a hozzáállást nem szeretem, hiszen oké, bűnös, csinált valamit, na de ennek mi köze van ahhoz, hogy ő éppen milyen színész vagy milyen tv-s személyiség? ha jól tudom, jelenleg is van valami műsora ... szal sztem nem kéne ezeket összemosni

2011. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem miért kell annyira felfújni ezt a helyzetet és így elítélni..ne értsetek félre nem vagyok rajongója sem meg semmi, de most komolyan, hányan karambolóznak azért naponta...csak azért mert szívott? még meg se halt senki ha jól tudom. ekkora lármát emiatt..
2011. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én joghallagatóként azt mondom semmi különös nincs az egészben. Egyébként is fellebbeznek, tehát még másodfokon változhat.Ennél sokkal súlyosabb esetek is vannak, és erre a jelenségre, hogy mindenki szidja,mindenki anyázik elég egyszerű pszihológiai válasz van,mint a Gyurcsány effektusra is. Aki ismert,akihez párosul egy kép azt a társadalom mindig sokkal jobban elítéli, mert van kihez kötnie az adott "rosszat".

Egy átlag ember életében elkövet egy csomó szabálysértést, sőt az emberek nagy része nem tagadná ki a gyerekét,családtagját csak mert részegen verekedett vagy éppen beszívva vezetett.

Az egy dolog, hogy elkövetett ezt azt,de nem szeretem az ilyen középkori gondolkodást.

2011. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En a helyeben bemennek es profitalnak belole.Kovesd vegig Stohl borton eletet.Borton valo vilag meg nem volt.
2011. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Paris Hilton is bement, de szinte rögtön ki is jött.

Ha nem mentik fel akkor Stohl is nagy csinnadrattával bemegy, lesznek Stohl a börtönben "Való Világ" műsorok, Stohl reggelije, Stohl ágya, Stohl cellatársa (ha nem egyedül lesz tv-vel, minibárral), megbánás, jajajaj, aztán pár nap-hét múlva kijön, ír egy könyvet, kap egy műsort a börtönökről és elárverezik a bilincset ami rajta volt.

2011. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!