Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány évet pazarlunk el életünk...

Hány évet pazarlunk el életünkből a számítógép előtt ülve?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem ez nem "pazarlás" egyáltalán.
2011. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mindenki más időt tölt el a gép előtt.

Számold ki.

2011. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Attólfügg kinek mi számít pazarlásnak. Gép előtt ülve is lehet gyarapítani tudásodat, én például sokat olvasok neten.
2011. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De abból kiindulva (esetemben), hogy általában az egész napokat a gép előtt töltöm (hétvégét, szüneteket is, szóval gyakorlatilag ébrenlétemben mindig), akkor években mérve annyit amennyi éves vagyok (ha nem számítjuk azokat az éveket, mikor még egyáltalán nem volt gépem).
2011. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én is tanulni szoktam interneten, de több órát naponta, és pazarlásnak érzem, mert sokkal szívesebben lennék ősember a szabadban.
2011. márc. 17. 12:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Én személy szerint, úgy számolom egy évből egy teljes hónapot számítógépezek. Azt, hogy meddig tart az életem azt nem tudom, ha 80 évvel számolok akkor még 4,5-5 év folyamatos gépezés vár rám.Ez elég durva:S
2011. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat vok gép előtt, de csak hobbi szinten. Néha-néha használom munkára is ha nyomtatnom kell. És én inkább egy királyi testőr lennék, mint Aramis vagy Athos :DD Izgalmasabb világ volt az, mint ez... :/
2011. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát tény, én is el tudok képzelni magamnak izgalmasabb életet is, mint egész nap a gép előtt ülni, csak arra sajnos ebben a világban nincs lehetőségem. A létező lehetőségek közül meg még mindig a gép előtt eltöltött szabadidőt élvezem a legjobban, mivel engem az emberi kapcsolatok nem érdekelnek, úgyhogy inkább itthon filmezek, olvasok, tanulok, ide írogatok és hasonlók.
2011. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire pazarlásnak érzitek a gépezést, akkor miért csináljátok? Mindenki sajátmaga dönt a sorsáról és a jövőjéről. Cselekedni kell nem itt siránkozni, hogy milyen a világ.
2011. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szórakozás, úgyhogy kikérem magamnak! Aludni is szeretek, nekem az sem időpazarlás.
2011. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!