Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék az új iskolámban...

Hogyan tudnék az új iskolámban jól beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben egy gimnáziumba fogok járni,és egy olyan osztályba megyek ahol senkit sem fogok ismerni, csak egy lányt, aki a mostani iskolámba jár és évfolyamtársam. De őt nem ismerem annyira és csak köszönőviszonyban vagyunk,ő is úgymond a "nagymenők" közé tartozik, én pedig nem.(nem vagyok béna és lúzer, de nem olyan nagy az ismerettségem és nem vagyok egy nagyon menő lány.)Szóval egy teljesen idegen osztályba kellene beilleszkednem. Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnék jó benyomást tenni mindenkire és barátokat szerezni.

(az a lány akiről ez elején beszéltem, ő már ismerni fog több embert is az osztályban szóval neki nem lesz annyira új a közösség)


2011. febr. 24. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez idő kell pl:én most szeptemberben kezdtem a Pataky HSZI-ben, és nem ismertem ott senkit, mostanra már a fél suli a haverom.

14/F

2011. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl úgy, hogy ne próbálj meg jó benyomást tenni másokra. Vagyis ne játszd meg magad. Ha sikerül akkor nem téged fognak elfogadni hanem a karaktered. Ha nem sikerül akkor meg hülyének néznek (ez valószínűbb). Egy osztályból lesz egy-két ember aki elfogad. Inkább egy barát mint 100 haver.
2011. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!