Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak magyar vörös skinheadek...

Vannak magyar vörös skinheadek (R. A. S. H. )?

Figyelt kérdés
Mert az ok,hogy itt futkosik az utcán minden második gyerek fehér fűzővel heil hitlerezve,csak mert utálja a cigányokat,de hol vannak az értelmes emberek?
2011. febr. 21. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
én ilyen fehér fűzős heil hitlerezőt még nem láttam. az IGAZI skinek (nem az anarchista majmok) kimért, nem forrófejű idióták akik vakon elfogadnak mindent. antirasszista skinek hála az égnek nagyon kevesen vannak itt Mo.-on, ha vannak egyáltalán.
2011. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
félreérthetően írtam, újra: az IGAZI skinek nem ilyen forróvérű üvöltöző majmok, akik vakon elfogadnak bármit, hanem kimért egyének, akik rendet tesznek ha kell.
2011. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem igazi skinek.

De sajnos ez van most.

Errefelé esténként elég sok heil hitlerező fehérfűzős van,akik mindíg megmagyarázzák,hogy egy igazi skin az rasszista és náci amit ha nem fogadok el akkor zsidó meg cigány vagyok!

2011. febr. 21. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Az igazi skin soult, reaggae-t meg SKAt meg oi punkot hallgat te szerencsétlen. Emellé elég durva lenne ha nem lenne antirasszista. Kb. minden előadójuk fekete. :P

A fehér fűző még nem jelent semmit, találkoztam már olyan trójai skinnel akin fehér volt a fűző, de voltak rendes elvei meg zenei ízlése (értsd nem Kárpátia meg ilyenenk). Eddig két ilyet ismerek.

A bonehead gec_ik persze ki vannak akadva, mert a jelenlétük emlékezteti őket arra, hogy a skinhed szubkultúra eredetileg nem az az elkorcsosult szar, ami itt manapság divatos.

Oi, kapjátok be white prideos bonheadek.

2011. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőnek ment.
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
a Kárpátia mióta skinhead(/bonehead) zenekar te nagyon okos? az egy nemzeti zenekar, semmilyen skin vonás nincs bennük! mellesleg a skinheadek tradicionálisan nemzeti érzelműek és bal oldaliak, és most nem a "fehér fűzős" új skinekről beszélek(azért nem hívom őket boneheadeknek, mert az sértő)! igen, vannak a radikális oldalon is jópáran, akiknek elég alacsony a szellemi szintje, de ezért még nem kell lenézni a radikális skineket!
2011. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

nem tudom minek hívjam őket, de nekem azok a majmok nem skinheadek, csomó ilyen idiótát látok beöltözve turulba meg Kárpátiába... Én ezekre a suhancokra értem a boneheadet. Igen, sértésnek lett szánva.

A skinhead szubkultúra elvileg apolitikus. Ez az egész ősmagyar kultusz olyan hülyén néz ki a skinhead ruhatárral keverve. EGyszerűen nem illik össze. Másutt sem aggat magára tisztességes skinhead póló méretű nemzeti zászlót. max egy kis kitűzőt, de a legtöbb még azt se... A hazaszeretet nem zárja ki a más kultúrák befogadását, nem tolakodó. Belül legyen ne a pólón. Vasalt ing, Fred Perry, Trojan recordsos póló, nekem az a skin. A radikalizmussal nincs baj, de ne legyen már rasszista, vagy akkor ne merészelje magát skinnek hívni.

2011. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki rasszista akkor?: Hülye, majom, bunkó, iskolázatlan, analfabéta?
2013. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RASH39 ***** válasza:
Olvasni is kéne nemcsak utánozni a többi majmot te náci gyökér!Aki magát valaminek mondja az valóban az legyen aminek láttatni akarja magát.Te bonehead vagy ha tetszik-ha nem.
2016. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!