Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság bizonyos fiatal...

Manapság bizonyos fiatal lányok/nők vágya, hogy egyszer levetkőzhessen egy magazinnak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most a Való Világ műsorról jutott ez eszembe, de már máskor is hallottam hogy az ismerőseim erről beszélgettek, hogy mennyire jó lenne a Playboyban levetkőzni.

Miért fordult ki ennyire a világ magából, hogy ez a követendő példa? Ti hogy látjátok?


2011. febr. 11. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na de a nudi strandon mindenki nudi:) Mutogassák magukat egymásnak, amíg nem látom mások lógó melleit, meg ilyenek, addig nem érdekel senkit :)
2011. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem jó alakom van és szép arcom, ha megkeresne az egyik ilyen lapnak a főszerkesztője, én is levetkőznék. Aki csinos, az miért ne. És nem feltétlenül arról van szó, hogy széttárt lábakkal nyalogatni a mellbimbómat, hanem lehet nagyon művészi, igényes képeket is csináltatni.

19L

2011. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Most oszinten...ha adott egy egyedulallo, fiatal lany, akinek meg is van hozza az adottsaga, miert ne?


En nem vallaltam ilyet es nem is vallalnek, de az mas, ha az embernek mar csaladja van vagy ha nem nez ki megfeleloen egy ilyen fotozashoz.


Ha felkerik, az valamilyen szempontbol megtisztelo, hisz azt jelenti, hogy abbol a sok nobol ot valasztottak (nem a VV-re gondolok, hanem egy sima felkeresre). Vegulis miert ne?

2011. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Na de a nudi strandon mindenki nudi:) Mutogassák magukat egymásnak, amíg nem látom mások lógó melleit, meg ilyenek, addig nem érdekel senkit :)"


Abban a lapban is mindeki nudi és az nézi/veszi meg, akit érdekel. :)

2011. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolom minden az erkölcstelen hozzáállás miatt van. Nem vagyok vallásos, viszont prűd az igen. Meztelenség két ember között általában intimitás, vagyis így kéne lennie - és párkapcsolatban. Az, hogy mostanában sokan letolják a bugyijukat minden jöttmentnek, valami szexuális defekt lehet a lányok részéről. Ami azt illeti a pasik sem jobbak. Azok megjáratnának minden lánykát egy menetig. Szexhajhász egy társadalom ez.

Aki pedig azt mondja, hogy az önbizalma nőne vele, ha a Playboyba kerülne, hazudik. Most komolyan, elhiszi valaki, hogy akinek önbizalomhiánya van, és felkérnék egy ilyen fotózásra, azonnal beleugrana? Aki pedig beleugrik, a szememben csak egy fokkal jobb attól, aki az utcasarkon áll.

Én ha fizetnének több milliót sem vetkőznék le. Undorító az egész.

2011. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%

01:06

Szívemből szóltál!

21/L

2011. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!