Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság bizonyos fiatal...

Manapság bizonyos fiatal lányok/nők vágya, hogy egyszer levetkőzhessen egy magazinnak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most a Való Világ műsorról jutott ez eszembe, de már máskor is hallottam hogy az ismerőseim erről beszélgettek, hogy mennyire jó lenne a Playboyban levetkőzni.

Miért fordult ki ennyire a világ magából, hogy ez a követendő példa? Ti hogy látjátok?


2011. febr. 11. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
86%
Ez így van, bizonyos nőknek vágya, másoknak pedig nem. De ez minden mással így működik az életben.
2011. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Biztos jó nők az ismerőseid és ambíciózusok. Én nem vagyok jó nő és le is sza.rom az ilyen magamutogató "embereket". Amúgy felőlem, ha pénzt kap valaki akkor minden okés.


21/L

2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Sztem sok kishitű nőnek is megnövelné az önbizalmát.nem feltétlen a romlottság jele lehet inkább egy amolyan természetes vágy bizonyos nőknél amivel erősíthetik h ők igenis a gyengébbik szebbik nem képviselői :)
2011. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Pénzért én is megcsinálnám. Pénz nélkül pedig csak saját használatra, ill. a páromnak.
2011. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

SZia!

Ha jól néz ki az illető,és meg meri tenni,akkor miért ne? a Playboyban szerepelni azért elég nagy szó szerintem...Mégis csak a világ egyik legnagyobb magazinjáról van szó,ahol szerintem elég igényes képek jelennek meg a hölgyekről.Mondom mindezt nőként.Nem hiszem,hogy ez a világ "kifordulását"jelentené...

2011. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Én is gondolkoztam már ezen. Ez csak visszaigazolás lenne, hogy Igen, én tényleg jól nézek ki.
2011. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Én csak magamnak, és a páromnak szeretnék ilyen profibb akt fotókat. :)
2011. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Ez így igaz, a nők többségének ez a vágya.

De kicsit átvitt értelemben, nem azért vágynak rá, hogy mindenki őket bámulja és nézegesse a meztelen testüket hanem az hogy úgy nézzenek ki, hogy egy ilyen magazin címlapjára kikerülhessenek.

Egy kövér lány biztos azt mondja hogy ha úgy néznék ki tuti levetkőznék, és ezért vágyik rá.

2011. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ők is két dologra vágynak, aminek ez a fotózás a manifesztációja: elismerjék, hogy milyen szépek, és megkapják azt a "sztárgázsit", amiről cikkezni szoktak az újságok.

Ők sem azt akarják, hogy kamaszfiúk recskázzanak rájuk esténként, meg a sarki perverz zöldséges mindig nyalogassa eztán a száját, ha vesznek egy uborkát. Szerintem bele se gondolnak, hogy van negatív oldala is, ha "mindenki" látta őket meztelenül.

2011. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú Éva szörnyen nézett ki a bugyija össze vissza állt:)

Amúgy ahogy képest h Szandink mekkora gond volt ez elvileg,nagyon könnyen ledobta a textilt.Aniko volt a leg "csinosabb szerintem" Gigin meg jot nevettem h mondta hnála még ennyi épp belefér(ugy mondta mintha let volna rajta valami is,mert nem sokminden volt.Összességében engem egy dolog miatt érdekelne max egy ilyen fotozás az pedig az a pénz amit ajánalak érte,mert manapság kiba nehéz megkeresni ennyit,föleg egyszeri meloval.A playboy magazin 1-2 millát is ad egy komolyabb fotozásért.Amig az izlésesség hatásain belül engedik a dolgot addig még talán,persze van olyan dolog amit nem mutatnék meg,mert nincs az a pénz.

2011. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!