Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság bizonyos fiatal...

Manapság bizonyos fiatal lányok/nők vágya, hogy egyszer levetkőzhessen egy magazinnak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most a Való Világ műsorról jutott ez eszembe, de már máskor is hallottam hogy az ismerőseim erről beszélgettek, hogy mennyire jó lenne a Playboyban levetkőzni.

Miért fordult ki ennyire a világ magából, hogy ez a követendő példa? Ti hogy látjátok?


2011. febr. 11. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen meztelenre sosem vetkőznék le, nincs az a pénz. Viszont szerintem iszonyú nagy megtiszteltetés, ha van arra igény, hogy bikiniben vagy hiányos öltözetben szerepelj egy címlapon vagy újságban, mert akkor az azt jelenti, hogy dögös vagy és pasik ezrei szeretnének kevés ruhában látni. ;)
2011. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sosem volt mutogatnivaló testem, de amúgy sem érdekel a hírnév meg ilyenek.

a való világot meg nem nézem, csak lenézem, azokkal együtt, akiknek annyira alacsony az értelmi szintjük, hogy ilyen műsorokra kíváncsiak...

2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

1. sokat fizetnek viszonylag kevés befektetésért

2. mint ahogy egy válaszoló írta, ez azt jelenti, hogy dögös vagy és ezrek akarnak pucéron látni, aki azt mondja, hogy nem imponál neki, ha egy országnyi pasinak áll a farka rá, akkor az vagy apáca lelkű vagy hazudik

3. ráadásul még jól meg is retusálnak és a végén tényleg olyan vagy mint valami istennő

2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Én nem vetkoznék le egy magazinnak. Viszont szívesen csináltatnék képeket a magam oromére, hogy mikor oreg és szottyedt leszek, akkor elmondhassam, hogy egyszer régen milyen jó bor voltam.
2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt sosem értettem. Miért akar bárki is azért elvetkőzni, mert azt hiszi, így elismerik a "szépségét"? Hozzáteszem, maximum az arcuk lehetne szép, a testük meg jó, de általában csak az utolsó áll ezekre a nőkre. Nincs ennyi önbizalmuk, vagy mi? Azt hiszik, hogyha rárecskázik a címlapos képükre a fél világ, attól változik valami, jobb lesz?

Én úgy vagyok vele, hogy egy nő, ha szép is, legyen tisztában az adottságaival, de büszkélkedni, k.rválkodni, magukat mutogatni NEM nőies, mert egy nőben legyen TARTÁS! Az ilyen cafkákat nem tartom nőknek, ennyi az egész. Egy kis pénzért kiteszik mindenüket a fél világnak, ugyan már...semmi önérzet vagy önbecsülés, csak hiúság, pénzéhség és beképzeltség. Röhej.

2011. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként valamelyik válaszolónak: biztos apácalelkűnek tartasz azért, mert nem imponálna nekem, ha fél országnyi pasinak állna a címlapos képemre a farka - köztük a csövesnek, aki lopott egy példányt az újságostól, a 60 éves hentesbácsinak, a tejfelesszájú 14 éves fiúkáknak, a szutykos diszkópatkányoknak, az agyatlan munkásoknak az építkezéseken, meg néhány perverz vén tatának is. Valóban, minden nő vágyálma, hogy a társadalom színe-java rá izguljon.
2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%
20.13,neked nem. A nők 95%-ának igen:D Mindenki rib@nc:)
2011. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
ja és egyébként még mindig nem a tutti-fruttiról beszélünk,hanem egy színvonalas cikkekkel és mellette aktokkal jelentkező magazinról,azt hiszem:D
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom... nem vagyok egy szociális típus, de elég sok nőt ismerek, akiknek nem imponálna. Persze mint tudjuk, van egy bizonyos réteg - a plázák és a diszkók kedvelői - akiknél valóban kb. 95%-os lenne arány. De szerintem nagy túlzás azt mondani, hogy a NŐK 95%-ának ez imponál...Meg sértés is.
2011. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Jól van hagyjuk már apáca. A nudista starndos nőket is szidod, mert azok ráadásul élőben mutogatják magukat?
2011. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!