Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért igy reagáltak erre az...

Miért igy reagáltak erre az o. társaim?

Figyelt kérdés
Szóval a mi osztályunknak kell rendezni a suliban egy ünnepélyt és az ofő kiválasztot x embert az osztályból,beleéretve engem is.Én egy jó tanuló,viszonylag csendes lány vagyok,de megmondtam,hogy nem szeretnék szerepelni.Az ofőt egy fél óra győzködés után meggyőztem,hogy ne..de minden o.társam mondta,hogy mekkora gyökér vagyok meg szar stb ? Pedig én sosem reklamálok semmiért,mindent megteszek stb.Egyszerűen rosszul vagyok a szerepléstől.MOst tényleg ekkora szar lennék ?
2011. febr. 10. 16:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2011. febr. 10. 17:00
 12/14 A kérdező kommentje:

az fáj a legjobban,hogy a barátnőim tették ezt velem.Lehet mégsem azok..:'(

Azok vigasztatlak akivel csak néha beszéltem.:(

2011. febr. 10. 17:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet pont ezért választott, hogy edződj egy kicsit, és mivel te visszautasítottad,ez az osztálytársaidnak eshetett rosszul, hiszen végre itt volt a lehetősége, hogy megmutasd nekik a másik oldalad.

Persze nem kell erőltetni, de ha valamitől fél az ember, azt általában le is akarja győzni. Én is ilyen voltam, féltem a szerepléstől és az emberektől, így színjátszó szakkörre jártam, majd kereskedőnek tanultam, 26éves fejjel visszaültem az iskolapadba, letenni egy érettségit (csak egy tantárgyból), pedig féltem hogy rossz tanuló vagyok, majd elmentem a gólyatáborba is, pedig nincsenek kellemes tapasztalataim az középiskolás koromból, féltem a magasságtól, így elvállaltam a falmászást, egy feladatnál, csak így győzheted le azokat a dolgokat, amiktől tartasz, ha szembenézel velük.

Még nincs késő kapcsolódni az előadásban való részvételhez, nem fogod megbánni, és új élményekkel gazdagodhatsz.

2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bretso ***** válasza:
Ha így állsz hozzá a kihívásokhoz, akkor az életben igen sok problémád lesz. Ha pedig vállaltad, hogy lemondasz egy felkínált lehetőségről, hogy megmutasd magad és a benned rejlő lehetőséget, akkor ne csodálkozz a következményeken. Minden cselekedetünknek következménye van, ezeket vállalnunk kell. Ha nem akarsz szerepelni ne szerepelj, de fogadd el, hogy mások szemében ez mennyire rossz tulajdonságnak tűnik.
2011. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!