Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért igy reagáltak erre az...

Miért igy reagáltak erre az o. társaim?

Figyelt kérdés
Szóval a mi osztályunknak kell rendezni a suliban egy ünnepélyt és az ofő kiválasztot x embert az osztályból,beleéretve engem is.Én egy jó tanuló,viszonylag csendes lány vagyok,de megmondtam,hogy nem szeretnék szerepelni.Az ofőt egy fél óra győzködés után meggyőztem,hogy ne..de minden o.társam mondta,hogy mekkora gyökér vagyok meg szar stb ? Pedig én sosem reklamálok semmiért,mindent megteszek stb.Egyszerűen rosszul vagyok a szerepléstől.MOst tényleg ekkora szar lennék ?
2011. febr. 10. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem értem, hogy az ofő miért nem kérdezi meg, hogy ki AKAR szerepelni? Nem szabad ilyet erőltetni, erre őt rá kell vezetni.

Az osztálytársaid meg bunkók. Miért nem ők szerepelnek, ha már a szájuk ilyen nagy?

2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Ezt az időszakot túl kell élni, az osztálytársakat meg le kell sz@rni.
2011. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azok mondták akik szerepelnek.20 szerepelünk az osztályból.Sajnálom,én mindent megteszek az osztályért,meg minden.Erre az egyre mondtam,hogy nem szeretném,mert iszonyat lámpalázas vagyok.Most is itt bőgök,hogy nem tettem ellenük semmire rosszat és mégis igy beszélnek rólam :(
2011. febr. 10. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert valószínű az osztálytársaid sincsenek oda a szereplésért mégis benne vannak... és nyilván zavarja őket,hogy fél óra "győzködés" után beadta a derekát (náluk ez nyávogásnak tűnhetett,meg rinyálásnak) és tudják,ha ők kezdenének nyávogni magasról lesz*rná őket a tanár... és akkor az jönne,"mert hogy te stréber vagy!"
2011. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerettem sokáig szerepelni aztán elkezdtem színjátszózni mára pedig teljesen legyűrtem a lámpalázamat..


Nem tudom a későbbiekben mivel szeretnél foglalkozni kedves Kérdező, de egy kis szereplés csak a hasznodra válhat. Nem szeretnélek természetesen semmire se rábeszélni de szerintem lehet, hogy pont ezért akarta az ofő, hogy Te is szerepelj:) Miről lenne szó egyébként?


L/19

2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. Bár tény, hogy tekinthetjük a dolgot onnan is, hogy kivontad magad a feladat alól. Szerencsésebb lett volna azt mondani, hogy "nem szeretnék fellépni, de szívesen intézem a ruhákat/szövegeket/próbákat/akármit". Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.


A dolog másik oldala, amit friss menedzserasszisztensként látok, hogy baromi fontosak ezek a szereplések, különösen ha nem szeretsz színpadra állni. Mert muszáj megtanulni. A világ arrafelé tart, hogy az embernek tudni kell eladni magát, nem szabad hogy gondot okozzon néhány vagy akár sok ember előtt előadni egy betanult anyagot, vagy merni felállni egy vitában és kifejteni a nézeteid. Mert máskülönben egyszerűen nem fognak értékelni.

Kivétel ez alól a közszféra, de azt meg folyton változtatják, szóval mire oda kerülsz, lehet hogy ott is kérik ezeket a készségeket.

Na a lényeg, hogy ha nem szeretsz szerepelni, az eggyel több ok, ami miatt el kellett volna vállalnod: most még kockázat nélkül szerezhetsz tapasztalatot, és nem mondjuk az állásod forog veszélyben.

2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

sajnos az emberek nem rendelkeznek empatikus képességgel, nem tudják elfogadni azt ha más vagy. hanem egyszerűen legyökéreznek. én sem szeretek szerepelni ,pedig már nagyon jó lenne ha tudnák 4 év "gitármúltal" játszani emberek előtt


az iskola sokszor nem arról szól hogy barátokat szerezz..mert a legtöbben primitív káromkodó partyface csávók/lányok járnak oda.. ez van


eltúloztam egy picit ,tény és való ,de meg kell találni a rossz dolgokban is a jót:)

2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni, hogy az osztálytársaiddal pedig ne foglalkozz! Nem miattuk csinálj vagy ne csinálj valamit!
2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Márc.15-ei műsor.Ők akarnak szerepelni,mert mondták,hogy minél több szövget szeretnének.Egyáltalán nem vagyok puncsos,nemis szoktam a tanárokkal beszélni ( csak ha feleltet ).élem a magam kis életet.Mndegy.Biztos én vagyok gáz
2011. febr. 10. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, hogy viszolyogsz a szerepléstől! Ha valaki nem akar vagy izgul nem kell csinálnia! Az ofő hogyhogy csak úgy kiválaszt embereket? Meg se kérdezi?? Na ez az egyik baj.

Az osztálytársaid ha már ekkora janik, vállalják be a dolgot helyetted, és majd meglátod, ki a gyökér! Egyszerűen nem, nem és nem lehet ezt rád kényszeríteni! Az ofőnek is mondd meg, nem vagy majom, ezt nem tudod és nem is akarod csinálni. Majd írj

2011. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!