Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudjak, hogy kulfoldi...

Honnan tudjak, hogy kulfoldi vagyok a kinezetem alapjan? Ezt hogy lehet ennyire levenni rolam?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es gyakran megkerdezik, hogy hova valosi vagyok, mert "szlav" fejem van szerintuk. Szerintetek ez mit jelent? Jot vagy rosszat? Allitolag mas a hajviseletem meg az arcom...ennyibol hogy tudjak megmondani, hogy nem oda valosi vagyok?
2011. febr. 10. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jót jelent, mert a kelet-európaiakat általánosságban szépnek tartják.
2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol élsz. Kongóban vagy Koreában elég kézenfekvő a dolog.
2011. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eszak-Amerikaban elek.
2011. febr. 10. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

A viselkedesük, kisugarzasuk alapjan szeintem is eszrevehetö egy külföldi, a kiejtese alapjan meg tovabb pontosithato, honnan valo.

Ausztriaban elek, es en is gyakran eszreveszem masokon, anelkül, hogy beszelni hallanam.

2011. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Honnan tudjak, hogy kulfoldi vagyok a kinezetem alapjan?"


Öltözködés és kinézet alapján is azonnal ki lehet szúrni. Budapesten is azonnal észre lehet venni egy olaszt vagy egy angolt. Sőt, egy csehet vagy franciát is, bár nem feltétlenül. Egy németet még kevésbé.


"mert "szlav" fejem van szerintuk"


Lehet, hogy az van, bár az amerikaiak elég keveset tudnak a világról, szóval tudhatják rosszul is. Nekik mindenki szláv, aki idegen és nem színesbőrű. Ha nő vagy, a "szláv" egyértelműen bók.

2011. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg szlav vagyok, mert olyanok az arcvonasaim, mint egy tipikus orosz nonek. Szoke haj, kek szem. Szoval ezert gondolhatjak...de engem zavar, hogy allandoan megszolitanak emiatt. A ruhak miatt is. Az emberek itt - velemenyem szerint - igenytelenul oltozkodnek. En nem tudom jol erezni magam egy mackonadragban, foleg nyilvanos helyen. Ha nekik ez mar szinvonal, akkor boknak veszem. :)
2011. febr. 10. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!