Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell alapból minden...

Miért kell alapból minden roma ember elítélni?

Figyelt kérdés
Én pl fehér nő létemre el nem cserélném senkire roma férjemet.
2011. febr. 10. 12:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Egy év az valóban nem sok idő. Ha egyébként tetszik a hely, még érdemes próbálkozni, hogy befogadjanak. Bunkók mindenhol lehetnek sajnos, de azt is nehéz megérteni, hogy miért nem állt ki mellettetek senki, sőt még a tanár is inkább nektek tanácsolta, hogy menjetek el a társadalmi munkánál. Én ezt semmi esetre sem így intéztem volna el, a bunkónak mondtam volna, hogy ha nem tetszik, nem kell ott lennie. Szomorú, hogy a többi ember igazságérzete ezt nem így kívánta.

Ha mégis oda fajulna a dolog, hogy máshová költöznétek, érdemes előtte jobban kiismerni a környéket, lakosságot, többször kirándulni oda, hosszabb ideig nyaralni ott az egész családdal. Én is így szeretnék majd végleges lakhelyet keresni magunknak.

2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Komolyan sajnállak titeket:(. Szomorú ez az egész történet.Tény, hogy rengeteg a léhűtő,semmirekellő, ingyenélő, de azért mindenkit nem szabad egy kalap alá venni.

Sok boldogságot kívánok nektek és kívánok jó egészséget az egész családnak!

Ti megtettetek(szinte mindent) még erőtökön felül is,szóval nem tudom mit lehetne mondani. Sok család példát vehetne rólatok!.

2011. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, korrekt, nyílt válaszokat kaptam. Külön köszönöm azoknak, akik együtt éreznek velünk. Mindenkinek sok jót kívánok!
2011. febr. 10. 14:22
 34/35 anonim ***** válasza:
Azért mert a romák kb. 90 %-a nem bír viselkedni!
2011. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! En megertem, hogy a ferjed nagyon jo ember, muvelt es tisztesseges, de ha egy kozosseg 99%-a nem ilyen, akkor nem kell csodalkozni, ha a maradek 1%-ra is kivetitik mindezt. Mit tudtok tenni? Hogy nem foglalkoztok ezzel. Tudod, akinek nem inge, ne vegye magara. A ferjed rendes ember es aki megismeri, az ezt ugyis felismeri. Aki meg nem, az nem erdemli meg a baratsagat. A lenyeg, hogy ti boldogok legyetek, ne masnak akarjatok megfelelni.
2011. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!