Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy sok embert...

Miert van az, hogy sok embert nagyon foglalkoztat a bulvar, de ha egy embertarsukrol van szo a valo eletben, nem erdekli oket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy veszik a szennylapokat es kivulrol tudjak, hogy Tom Cruise gyereken milyen cipo volt tegnap, szoval latszolag rengeteg idejuk van ezeket olvasgatni. Van, aki egyszerre megvesz vagy 4-5 ilyen magazint. Hot meg hasonlok, de ha esetleg valaki segitseget ker toluk, nem erdekli oket. Szinten bunkok embertarsaikkal pl. munkahelyen. Miert foglalkoztatja oket olyan emberek elete, akikkel sosem fog talalkozni, mig a sajat kornyezeteben elokkel nem torodik, sot kifejezetten elutasito? Nem mindenkirol van szo, csak ugy latom, hogy sok ilyen ember van. Ez miert van?
2011. jan. 29. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel sem a bulvár sem az embertársaim nyomora. Mindenki oldja meg a saját problémáit, nekem sem segít senki, ha valami problémám akad bár én el sem várom.
2011. jan. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A segitseget nem ugy ertettem, hogy "adjal mar egy ezrest!", hanem ugy, hogyha valaki osszeesik az uton, inkabb atlepnek rajta meg arra van esze sokaknak, hogy keresztbe tegyenek masnak. Erdekes, hogy arra forditanak idot!
2011. jan. 29. 06:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége önző,csak saját maga érdekli. Nincs már összetartás,emberiesség bennük.
2011. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!