Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hozzátok már jöttek a szemetes...

Hozzátok már jöttek a szemetesek kuncsorogni?

Figyelt kérdés

Az előbb csöngettek. ilyenkor este már nem nagyon szoktam kinyitni az ajtót. És a szemetesek jöttek "kellemes karácsonyt" kívánni. Mamám adott nekik, merthogy ők hordják a szemetet.Ti szoktatok nekik adni?

Volt, hogy karácsonyi vacsinál jöttek. Na akkor elég mérgesek voltunk, de adtunk nekik.De volt, hogy 3 különböző is jött.

És akkor mind azt mondják, nekik adjanak mert ők járnak erre...


2010. dec. 15. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én magamtól szoktam nekik adni. Postásnak is.
2010. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Hozzánk is be szoktak csengetni, mindenféle népségek kéregetni. Na, olyankor engedjük ki a kutyákat (persze csak a kapuig).
2010. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De még csak nem is hallottam soha ilyenről. Ennyi erővel adhatnánk a postásnak is, mert ő hordja a leveleket, a takarítónőnek, mert felmossa a lépcsőházat, a szórólaposnak, mert bedobja az újságot, a hókotrósnak, mert eltolja a havat. Amúgy mit adtatok neki? Megáll az ész.
2010. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekünk nincs kutyánk sajnos.

Mindig jönnek jehovások(azokat általában elküldjük) képeslap árusok, ilyen olyan alapítványra gyűjtők. mindenkinek nem is győzne az ember adni...

2010. dec. 15. 19:05
 5/11 A kérdező kommentje:

Ő hát minden évben jönnek ilyenkor karácsonykor,mert ez amolyan szokássá vált, hogy becsöngetnek mindenhova(ahol hordják a szemetet.)

de nem sokat max 200 500 ft.

2010. dec. 15. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit kell nekik adni? Szemetet? És a postásnak mit kell adni? Az hozni szokott, nem? Hozzám mostanság csak egy öltönyös pacák kopogott be, hogy van-e nálam eladó arany. Mondtam, hogy nincs, aztán kész passz.
2010. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szemetesek? Lehet azt csak mondják.
2010. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól át lettetek verve :)
2010. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De minden évben jönnek ismerjük őket.
2010. dec. 16. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a kukáim mellé leteszek 1-2 üveg sört szalaggal és egy fecnivel, hogy boldog Karácsonyt. Így mondjuk nem is csöngetnek be hajnalban :-D Plusz ha van valami extra szemetem, azt is el lehet így intézni...

A postásnak szoktam adni egy borítékot Karácsony táján (benne egy ezres), hogy ha nem bántja meg szeretném így köszönteni K-kor. Rengeteget jár hozzánk teszvesz kapcsán, szerintem megérdemli, sosem gyürködi be a ládámba a csomagokat vagy szórja tele ajánlószelvényekkel, hanem mindig felhozza a csomit.

2010. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!