Milyenek a németek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert neked utolsónak, más tapasztalataid vannak, nem kellett volna a többieket "lebutaságozni".

Eszedbe jutott esetleg, hogy nem az egyetlen ember vagy a világon tapasztalatokkal???

Hidd el itt a bajoroknál kevés olyat ismerek, aki naponta fürdik.... A naponta többszörire eddig csak felháborodással találkoztam.

1 éve élek együtt a barátommal. Én mindennap 1szer fürdök. Ő jó némethez hűen 2-3 naponta. E hónap elején kaptunk egy elszámoló számlát a közdíjakról.... Az előző évi fogyasztáshoz képest 1000€-val fogyasztottunk többet.

Mi volt az ő első reakciója? A hülye idióta tisztaság mániám miatt, mi a francnak kell naponta fürdeni?!?

Elmesélte a munkahelyén és az jött ki, hogy én vagyok a hibás, mert ki hallott már olyat, hogy valaki naponta fürdik.... Fogtechnikus a laborban rajta kívül még 13 technikus van.... 1 kivételével (aki egy velem egyidős csajszi) mind felháborodott és gúnyosan közölték vele, hogy meg kéne nevelni az "asszonyt"....

Szóval örülj neki, hogy Te még nem találkoztál flegma eladóval itt, azért én tudnék mesélni... (ahol nincs hivatalos ebédszünet... bementem fél 1kor a boltba és közölte velem az eladó, hogy Ő most ugyan nem hajlandó segíteni, mert én örüljek neki, hogy van kaja szünetem neki nincs, úgyhogy Ő most csinál magának, ha akarok visszajöhetek egy fél óra múlva... stb...)Erről ennyit.

Más is tapasztal, aki itt él, nem csak Te....

2009. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is gyönyörűek a nők németországban.+nagyon kedvesek,pontosak,precízek,és most ne az döntse el,a véleményeteket,hogy milyen volt történelmi multuk(1. világháború,2.,nácik,népirtás,stb.),mert sokan ezért ,,utálják" őket,inkább a mostani németeket nézzétek.
2009. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

csodálkozom, hogy még senki nem írta, mennyire hangosak :D

Náluk nem ismerik azt a mondást, hogy evés közbe nem illik beszélni. Nagyon szeretik hallani a hangjukat, de ebből náluk nincs is gond.

2009. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Már a kérdés is értelmetlen. Nem lehet egy népet így tipizálni. Nem minden német egyforma, minthogy nem minden magyar egyforma.
2009. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Talán a legtalpraesett nép a világon. A 2. világháború után gyakorlatilag a nulláról kezdtek újra mindent, a romokból néhány évtized alatt a világ egyik vezető gazdasági hatalmává tették országukat.
2010. febr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
24%
gyökerek! :D
2010. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
94%
Az én német ismerőseim nagyon kedvesek és segítőkészek :)
2010. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12%

A világnak nincs szüksége ilyen agresszív népre.

Mind a két VH-t úgymond ők "kezdték"

2010. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem jól tudod, az elsőt a Monarchia robbantotta ki.

Mellesleg a háborúkat úgy általában politikusok hirdetnek ki, az emberek 99,9 %-ának ehhez semmi köze nincs.

2010. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%
na azért ne vigyük tulzasba. én német vagyok. csak az öregebb németek ridegek stb a fiatalok nyitottak kedvesek vonzóak is. imádják a társaságot de tudnak nagyon szivtelenek is lenni ha kivánja a helyzet :D a testi kapcsolat számukra nagyon fontos. nem csak szexre értem de pl b.nők közt a puszizás fiuk közt ölelkezés ! nem nácik. a törököket nem szeretik mint a magyarok a cigányokat merrt nagyrészt elfoglalják németországot. mint mondhatnék még... nagyon humorosak és sokat isznak. nagyon sokat xd
2010. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!