Milyenek a németek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%

Elég bárdolatlanok, és a mai napig erősen bennük van a felsőbbrendűség tudat. Azaz egy kissé nácik.

Ezenkívül imádják a pontosságot, a rendet a kiszámíthatóságot. Távolságtartók, ragaszkodnak az önözéshez. Én tapasztaltam olyat is, hogy huszonéves egyetemisták magázzák azokat a csoporttársaikat, akikkel nem alakul ki szorosabb, baráti viszony.

Se a nők, se a ffiak nem a vonzó külsejükről híresek. a csajok általában tagbaszakadt, magas Brünhildák, a fiúk meg durva germán arcvonású tipikus "Hansok". az Oktoberfest a mindenük, imádják a sört, és a hazájukat dicsőíteni. ennyi kb.

2009. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem eleg hideg emberek, ha a magyarokhoz viszonyitjuk oket. Pl. a pusziszkodas nem divat naluk, meg csaladon belul sincs az a pruntyi cunci mokusozas mint nalunk, a gyerekekkel sem csinaljak a szulok.

Rettenetes sporolosak, a kajan minden fillert megsporolnak, hogy az eves nyaralasukra mindenkepp eltudjanak menni.

Pontosak, es nagyon megbizhato, intelligens nep. Tobb evig eltem naluk, veluk, szerettem oket a megbizhatosaguk miatt.

Jo emberek szerintem.

2009. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
84%
Szabálykövetőek. Kreatívak. Már nem olyan pontosak. Birkák. Barátságosak. Nyitottak. Aggodalmaskodóak. Pesszimisták. Mindenre gondolnak. Praktikusak. Ötletesek. Szervezettek, de már nem annyira. Nem jó üzletemberek.
2009. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Túlságosan szabálykövetőek. Autópályán 90 a sebességkorlátozás és ki van írva hogy "staughefar"(torlódásveszély) és ő már rögtön lefékez 70-60-50-re mikor mehetne 90-nel. Egyébként semmi baleset nincsen, csak ki van írva, hogy stau.
2009. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy vettem észre, hogy a nagy átlag elég kocka, mindent rendszereznek, összepakolnak, mindig kifogástalan tisztaság és rend uralkodik otthon és a munkahelyeken is. Emberileg talán egy kicsit kimértek, de ez inkább az idősebbekre jellemző, ahogy észrevettem, a tizenévesen elég lazák (még).

Ha viszont isznak, akkor nagyon jófejek tudnak lenni, sörrel és virslivel mindig le lehet őket kenyerezni. Imádják a semmiről sem szóló, bájcsevegős társasági összejöveteleket, igazi barátaik annyira nincsenek, de nem is igénylik őket. A házastársak általában megcsalják egymást, de ezt senki nem veszi zokon. Ahhoz fel kéne háborodni, és ezt nem szívesen teszik, inkább csak zsémbelődnek (és minél öregebbek, annál többet). Pletykásak, mindenkit kibeszélnek a háta mögött, és sajnos sokszor kimondottan rosszindulatúak. Legalábbis akiket én ismerek... :P

2009. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Azok nem emberek...
2009. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

2-3 naponta fürdenek.... (nekem ez a legnagyobb gondom velük) ezért hát legtöbbször nagyon büdösek.

Én itt élek 3 éve, de akiket ismerek nagyon jó fejek. :o) A pontosságról csak annyit, hogy ha valahova megyünk én 20 percet toporzékolok az ajtóban, mikor a párom még csak elkezd borotválkozni... A tip-top tisztaság legtöbbször a külvilágnak... Egyébként úgy élnek, mint egy rendes ember, ha viszont látogatókat várnak, patikai tisztaság legyen a lakásban minimum 2 nappal a vendégek előtt. Csengő nincs, vagy ritka, mert nehogy már valaki csak úgy meglepje őket...

A pusziszkodást e legtöbb helyen valóban nem kedvelik, de vannak kivételek. Ez attól is függ Németország mely részén vagyunk. Én most bajorországban éelk, de éltem már Hamburgban is korábban (8 éve 1 évet) ott pl mindegy ki vagy szájra pusziltak, amitől én falra másztam.

Itt barátságosak nagyrészt az emberek, de igaz barátok tényleg nincsenek nagyon.

Szeretik a dolgokat túl szervezni...

Én szeretem őket.

Hát.. kb ennyi a részemről.

2009. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Rendszeretőek pontosak kreativak. Még mindig az egyik legokosabb nemzet a világon, még akkor is ha most elnyomják őket rendesen. Rengeteg találmány füződik a nevükhöz. Szerintem a felsőbbrendűségi érzésük nem véletlen. ja, és kb. 30 évvel vagyunk lemaradva tőlük minden tekintetben.
2009. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Az első válaszolónak:

Kinek mi jön be, szerintem gyönyörűek a német nők.

2009. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
80%

Hu,mennyi butaság..

Igen,náluk a pontosság "követelmény",nagyon nem szeretnek késni.Kedvesek és barátságosak,segítökészek!Náluk a boltban még este is kedves eladókkal találkozhatunk,söt,nem csak ott,mindenhol..nem úgy,mint Magyarországon..Nincs mogorvaság..

Nagyon szeretik a tisztaságot,ez csak jó,nem?

Csengö?Dehogynem!Àltalában nem otthon ülnek a Tv elött,hanem sportolnak,barátokkal találkoznak,egyletekbe járnak.

Fürdés??Naponta többször is!

A Vasárnap "szent";a 90% a családnak szenteli,kirándulni mennek,programokat szerveznek erre a napra.

Nekem csak jó véleményem van róluk.Itt élek,tudom. :)

2009. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!