Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ettől egy átlagpolgár/átlagemb...

Ettől egy átlagpolgár/átlagember szemében roh@déknak számítok?

Figyelt kérdés

Érdekel a pszichológia és amikor észreveszek valakinél valamit(apakomplexus stb) rossz érzésem van, hogy nem mondhatom ki a szemébe. Van mikor szételemzek embereket és alig bírom magamban tartani, ha meg kimondanám én lennék a szemét.

Na mind1, a kérdés adja magát.


2010. nov. 29. 23:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a pszichológia, és az is milyennek látnak mások, ha ilyen emberrel akadsz össze és ő kíváncsi a véleményedre akkor nyugodtan mond el neki, azt már neki kell eldöntenie, hogy helyesen mérted fel a dolgokat vagy sem.
2010. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

07:54

Elsajátítani? Megy az nekem most is, csak sok a befolyásoló tényező a környezetemben, ami miatt nem lehetek teljesen önmagam.

2010. nov. 30. 16:40
 13/37 anonim ***** válasza:

Oké, várj csak! :D

Fogadjunk, hogy egy unatkozó, ámde éppen mostanában öntudatra ébredő tini vagy, aki azt hiszi mindent élesebben lát mint bárki más, vagy akár csak az "átlag". Jobban tudod, milyen valaki, mint akár ő maga, vagy a környezete, igaz? És biztos vagy benne, hogy tudnál neki segíteni is, a fölöttébb érett, okos tanácsaiddal. Szerintem neked felsőbbségi komplexusod van, és ezért összekevered az "érdekel"-t az "értek hozzá"-val. XDDD

Sorry de ezt muszáj volt - hát ha kb. ezt kívánod nekik, akkor hajrá, mondd a szemükbe amit gondolsz róluk. :D

2010. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Minden kamasz átesik egy felsőbbrendűségi komplexusos korszakon.
2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igazat adok, de ha már úgyis annyi nézőpont van, akkor fogalmazzuk meg másképp is.

Minden ember feladja azt a korszakot, ami lehet, hogy az igazi élete volt.

2010. dec. 1. 19:46
 16/37 anonim ***** válasza:
Én például nem feladtam, hanem túlhaladtam.
2010. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

22:00

Érdekelne hogyan, de nyilvánvalóan a túlhaladásban az is benne, van, hogy nem meséljük el minden jöttmentnek. Jogos.

2010. dec. 1. 22:04
 18/37 anonim ***** válasza:
Igazából nem emlékszem. Fokozatosan elmúlt, és elkezdtem nevetni az akkori önmagamon.
2010. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

22:16

Hát ezt pozitív szemmel nézve tekinthetjük felnőtté válásnak. Másrészről lehet megőrülés, feladás, félelemből fakadó visszafogottság. Na persze ez függ attól is, hogy milyen voltál azelőtt.

Hány éves vagy?

2010. dec. 1. 22:30
 20/37 anonim ***** válasza:
23. A korszak 16-17 évesen volt.
2010. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!