Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ettől egy átlagpolgár/átlagemb...

Ettől egy átlagpolgár/átlagember szemében roh@déknak számítok?

Figyelt kérdés

Érdekel a pszichológia és amikor észreveszek valakinél valamit(apakomplexus stb) rossz érzésem van, hogy nem mondhatom ki a szemébe. Van mikor szételemzek embereket és alig bírom magamban tartani, ha meg kimondanám én lennék a szemét.

Na mind1, a kérdés adja magát.


2010. nov. 29. 23:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szereti hallani, valaki nem. Kérdezd meg előtte, kiváncsi-e rád, ha igen, akkor nyomasd neki, ha nem, akkor tartsd magadban. :D
2010. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Most kérdeztél valamit,vagy csak akartál?Az valószinű hogy még k.rva messze van hogy Te "szételemezz"valakit is !!

Lehet hogy érdekel a pcihológia ,de az nem azonos a mások magánéletében turkálással,és az abba a te agyszüleményeidnek a belemagyarázásával.

Minden emberben benne van hogy valahogy fölhivja magára a figyelmet,azonban az általad választott módszer nem a legszimpatikusabb.Ha azonban elhivatottságot érzel ezen pálya iránt,akkor a maximális alázatot és diszkréciót kell megtanulnod először!!Az elemzésnél az elemzett a fontos nem az elemző!!

2010. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Már ne is haragudj, de a kérdésed stílusából úgy veszem ki, hogy nem elég, ha csak érdekel a pszichológia, de jól is kellene tudni alkalmazni. ("Szételemzek embereket, és alig bírom magamban tartani... stb) Talán türelemmel, indulatok nélkül, okos érveléssel, higgadt vitakultúrával hitelesebb lennél.
2010. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Az egyenes beszéd manapság nem divat,sőt tán soha sem volt az. A többség csak a pozitívumokat hallja a szívesen, a negatívumokon átlép,megsértődik,ahelyett, hogy szembe nézne a tényekkel és elgondolkodna magán. Ettől te nem vagy rossz ember, sem roh@dék,csak a nagy átlag ezt nem képes felfogni,mert azt hiszik,hogy te ezzel bántani akarod őket. Én is ilyen vagyok,és a környezetemben néhány ember kivételével mindenki egy bunkó,arrogáns dögnek tart,pedig én csak őszinte vagyok. De mint tudjuk,az őszinteség mindig fáj... Nem vagyunk egyformák. Én örülök,ha az emberek megmondják,hogy mi tetszik,és mi nem tetszik,ahelyett,hogy köntörfalaznának meg jópofiskodnának a szememben,aztán a hátam mögött meg ugatnak...
2010. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Roh@dék az egy dolog, a másik amikor totál mellélő valaki a kéretlen okoskodásaival! És még meg is van győződve róla. Itt olyanokra gondolok, mint amikor egy fehér embernek elkezdi teljes odaadással bizonygatni, hogy de ő márpedig fekete :)
2010. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem ezt a képességedet szorítsd csak az ismeretségi körödre, vadidegenekkel legfeljebb akkor kezdj foglalkozni ilyen téren, ha véletlenül úgy jön ki a lépés, vagy kitanulod a szakmát.

Ja am a kérdésre válaszolva, nem, tök szokványos, én is így nézegettem az embereket valamivel ifjabb koromban. Aztán megtanultam, hogy először is a saját sz*romat rakjam rendbe, és csak utána pofázzak. XD

2010. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak egy okoskodó kamasznak tűnsz ezzel a viselkedéssel, amit valószínűleg hamar kinősz.
2010. nov. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Hmm..

Egyébként több oka volt, hogy feltettem ezt a kérdést, egyrészt érdekelt, másrészt vártam 1 válaszadóra akinek egy másik kérdésemnél várom a reakcióját, azt hittem nincs itt, de látom ide írt, szóval csak nem akar reagálni a másiknál.

Még itt is ilyeneket csinálok..


A kérdéssel kapcsolatban egyébként 23:31 egyet értek, bár tudom milyen sz@r érzés lehet, ha a szemedbe mondják az általuk vélt igazságot, de ha átgondoljuk rájöhetünk, hogy racionális. Én is így csinálom, vagy csinálnám inkább, mostanában nem megy. Mondjuk a téves következtetések tényleg idegesítőek, például miből döntöd el, hogy valakinek azért sz@rak az eredményei (jegyek vagy akármi) mert hül*e vagy mert csak életunt és az a világnézet felé hajaz, hogy minden csak véletlen.

2010. nov. 30. 06:32
 9/37 Srapnel ***** válasza:
100%

"Mondjuk a téves következtetések tényleg idegesítőek, például miből döntöd el, hogy valakinek azért sz@rak az eredményei (jegyek vagy akármi) mert hül*e vagy mert csak életunt és az a világnézet felé hajaz, hogy minden csak véletlen."


Ó. Más eset nem is lehetséges, mi? Egyelőre te nem a pszichológiához, hanem a kombináláshoz értesz, ami utóbbi persze nem feltétlenül rossz más területen. A kritikus gondolkodást kellene már csak elsajátítanod.

2010. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Attól, hogy érdekel, még nem leszel a téma professzora. Különben én is hány szakkönyvet írhattam volna már.
2010. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!