Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szerettek leginkább az...

Mit szerettek leginkább az emberekben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Már a kérdés se igaz...
2010. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
persze, nem kell, hogy mindenki tökéletes legyen, de ezek a tulajdonságok úgy gondolom, hogy fontosak. csak válaszoltam a kérdésedre. én ezeket szeretném leginkább az emberekben, nem pedig azt, hogy mennyire előítéletesek, kárörvendőek és a többi, amit nap, mint nap tapasztalok. :) ha arra vagy kíváncsi, hogy a szűk ismerettségi körömben (tehát nem kollektíve az emberekben, hanem azokban, akik rendelkeznek legalább kettő jó tulajdonsággal) mit szeretek leginkább, akkor lehetőség szerint úgy tedd fel a kérdést.
2010. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És úgy véled, hogy a téged kritizálóknak talán nincsenek szeretnivaló és jó tulajdonságai, vagy csak ezt te éppúgy nem vagy hajlandó észrevenni bennük, ahogy ők is csak a hibáid nagyítják fel?


Gondolom okosat akartál írni:)

Hol írtam azt, hogy nincsenek jó tulajdonságaik és hogy nem veszem ezt észre? És honnan veszed, hogy nem szeretem őket-a kritizálásaik ellenére? Nem ismersz, szóval személyeskedni talán nem kéne.

2010. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont. Játszod a pozitív felfogású, nyitott emberkét, aztán meg betámadsz egy válaszolót-ismeretlenül.

Átlátszó.

2010. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha megvan a megfelelő nézőpont, akkor biza észreveszi az egyén, hogy mindent lehet szeretni az emberekben...de még a rosszat is, mert kicsit másképp állsz ezekhez a kérdésekhez. amúgy ehhez hozzátartozik az is, hogy a jót is meglátja az emberben az egyén, mert igazból mindent jónak lát ekkor. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hajjaj. :D

semmit? :)

2010. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!