Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szerettek leginkább az...

Mit szerettek leginkább az emberekben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

...szeretni? XDDD


Amúgy azt, hogy érdekesek, sokszínűek.

A vadidegenekben az a jó, amikor véletlenül sikerül jókedvűen szóba elegyedni, az ilyenek fel tudnak dobni egy unalmas napot.

Az ismerősökben meg az, ha viszonylagos állandóságot jelentenek, ott vannak, tudunk egymás életéről, meg ilyenek.

2010. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azt amikor azt csinálják amit mondok. mást nemigazán.
2010. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint amit az első válaszoló leírt.
2010. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is az első véleményéhez csatlakozom:D Csak az a baj, hogy engem kevés ember szeret, mert "furcsán" öltözöm, és ez már ok a megítélésre:D Pedig barátságos vagyok:P
2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

azt, hogy olyan önzetlenek, segítőkészek, toleránsak, intelligensek, széles látókörűek, kedvesek, tisztelettudóak, empatikusak, figyelmesek, őszinték, nyitottak, becsületesek, igényesek, megbízhatóak, lelkiismeretesek... soroljam még?


(remélem érezni az iróniát...)

2010. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy magát mindenki ragyogónak és jónak látja, de ezt másban nem akarja észrevenni?
2010. nov. 9. 13:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok embernek nincsen önkritikája.

Van pár ilyen ismerősöm, barátom. Gyakran kritizálnak, nem ismerik el, ha pl. sikerül nekem valami, a rossz tulajdonságaimat emlegetik fel mindig. Természetesen, ha én élek kritikával, rögtön támadnak:) ez van.

2010. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És úgy véled, hogy a téged kritizálóknak talán nincsenek szeretnivaló és jó tulajdonságai, vagy csak ezt te éppúgy nem vagy hajlandó észrevenni bennük, ahogy ők is csak a hibáid nagyítják fel?
2010. nov. 9. 14:03
 9/16 anonim ***** válasza:

13:31 vagyok.


nem tudom, te melyik univerzumban élsz. most őszintén, hány olyan embert ismersz, aki rendelkezik az általam felsorolt tulajdonságok mindegyikével?

2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

14:12


Nem tökéletes emberekről beszéltem. Nem is olyanokról, akik rendelkeznek az általad felsorolt összes tulajdonsággal. Ilyennel talán még nem találkoztam.

De találkoztam mindemellett rengeteg fantasztikus emberrel, akik tele vannak jóval - igen, vannak hibáik. De épp ettől emberiek, és nem kell tökéletesnek lennie valakinek ahhoz, hogy szeressék.

2010. nov. 9. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!