Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért engedünk még szabadon...

Miért engedünk még szabadon ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat kutakodtam a holokauszt után, mert nem rég tanultuk az iskolában. Rengeteg könyvet, filmet néztem meg a témában, és elmentem Auschwitzba is, csak hogy teljes képet kapjak. És sajnos azt vettem észre hogy rengetegen tagadják, nem hiszik el hogy ez az egész létezett, pedig ez (sajnos) egy nagyon jól dokumentált, nyomon követhető esemény. Ráadásul van egy osztálytársam aki miután megtanultuk hogy hogyan végezték ki a zsidó kisbabákat "játékból" a katonák(falhoz vágták őket) az osztálytársam közölte hogy ezt ő a cigányokkal megcsinálná. Amikor mondtuk neki hogy ilyet nem mondhat akkor közölte, hogy szerinte ez teljesen normális, és a cigányoknak nincs helye ezen a világon. És az különböző cikkek alatt kommentben is láttam hogy bár Hitler itt lenne hogy ki irtaná az olyan embereket mint xy. Miért kapnak még mindig teret az olyan emberek akik ebből viccet csinálnak, támogatják vagy tagadják? Ti mit gondoltok erről ?

tegnap 17:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak abból van elegem hogy ez terjed. Általános iskolai osztálytársam volt aki ezt mondta, és se tanár, se senki nem szólt rá. Senki sem helytelenítette csak én meg a legjobb barátnőm. Mindenki más egyetértett abban hogy vannak emberek akik ezt érdemlik.
tegnap 20:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd mikor a ciganyok elverik oket mint moszkvat a hoeses akkor helyeseljenek:D
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt a tanart foleg, mert az osztalytarsad feltehetoen tizeneves, meg megjohet az esze, de a tanar aki ezt csendben elnezi...

Ah mindegy le kene kopkodni mindet meg magyarorszag nagy reszet, de hagyjuk is

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!