Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lopnak más sírjáról...

Miért lopnak más sírjáról virágokat az emberek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:35
1 2 3
 1/25 Barbieee :") válasza:
100%

nemtudom,de nekem nem lenne hozzá lelkiismretem. a nagypapám sírjáról régen a vázákat is ellopták..nem nagy dolog de akkoris..

nem értem az embereket :/

14/L

2010. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Fogalmam sincs. És ez nem kormánytól függ, az emberek mindig ezt csinálták, nekem is egy csomó ember jött panaszkodni, hogy ellopták a virágot a szerette sírjáról. Undorító, hánynom kell az ilyen r*hadékoktól. Az én egyik szerettemről is ellopták a virágot.
2010. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Azért,hogy eladják,és nem hinném,hogy az emberek lopnak. Inkább a pirított magyarok. Egy utolsó gerinctelen féregnek tartom,aki képes meglopni egy halottat!


25/N

2010. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem eladják a virágokat, meg a vázákat is. A nagybátyjám sírjáról is lelopták a vázát, utána az övére is meg a nagyiméra is belevésettük a monogramjukat, és azóta nem próbálkoztak vele.
2010. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

En pl. olyat hallottam egyszer, hogy a temeto elotti virag arus volt az, Akit elkaptak a lopason. Ugyanis amit eladott, azokat "visszaszerezte" s ujra arulta!

Ugyanigy volt a vazakkal, sot meg a padokkal is, amit megvasaroltak, s nem keves penzert.

2010. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez az utolsó sztori azért elég különös, eszméletlen, hogy mikre nem képesek egyes emberek.Egyszerűen elszomorító.
2010. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

az elsőnek: ez nem kormányfüggő, már előttük is voltak ilyenek


szerintem undorító, mikor valaki egy halottól lop...

2010. nov. 1. 18:49
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki még itt is lehúzza a válaszokat,vajon azért teszi,mert ő is lop? Vagy indokolja már meg,hogy miért???
2010. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkivel egyetértek.


és viszahoznám azt a törvényt h aki egy tyúknál nagyobb értéket lop akkor levágnák a kezét..

kb. egy képviselőnek sem lenne keze..nemis beszélve a "píritottakról" .



N/22

2010. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán van, ahol azért, hogy újra eladják, de... Nagyim sírjáról vittek már el vázát, virágládát, mécsest, sőt, nem egyszer még a keresztet is lelopták a tábla mellől. Ezeknek van egyáltalán lelkiismeretük?
2010. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!