Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágokat vegyek a...

Milyen virágokat vegyek a sírokra?

Figyelt kérdés

Meleg tűrő virágokat ajánlana nekem valaki,esetleg linkelnétek mellé képeket?

Gondba vagyok,mert nem ismerem a virágokat és szeretnék gyönyörű növényeket venni a sírokra.Olyan is tetszene,amin apró kis virágok vannak és pici bokron.

Lehet nem jó a kérdésemnek ez a kategória,bocs :(


2011. máj. 31. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, nekünk rengeteg "futós" meg bokorszerű növény van a sziklakertben, gondolom az jó a sírra is, de sajna neveket nem tudok, ha hazajön anyum, akkor megkérdezem tőle :)
2011. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha napos helyen van, akkor érdemes a napvirág, szőlővirág és bársonyka.Mi ezeket szoktuk, mert a fekete márvány sírnál nagyon kevés virágos növény bírja.

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó linket mi büdöskének hívjuk az egy szuper naptürö növény, de azt hiszem a szölö virág is.


Ha minden nap 2x tudod öntözni akor az egynyári virágok mind bírják. de ha csak ritkán mész ki akkor maximum a büdöske, az a kevesebb vizet is bírja.

2011. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csk ne rózsaszín művirágot,kérlek,az én sógornőmnek ez a mániája,és szörnyen mutat.
2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket,ezeket ismerem is,így képről rájöttem :)

Igen,a művirág nekem is a halálom,valahogy nem szeretem :S

Esetleg,ha erre jár valaki,várok még válaszokat,köszönöm!

2011. máj. 31. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én porcsinrózsát szeretnék ültetni sír köré, most tavasszal fogok először. Szerintem nagyon bájos virág (különösen az egyszerű virágzatú változat tetszik), és állítólag ez is kifejezetten igénytelen, szárazságtűrő virág. Pontosabban tapasztalatból is tudom, mert régen tele volt vele a kertünk, tulajdonképpen magától burjánzott, mindenféle gondozás nélkül.
2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!