Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi "fegyvereket"...

Milyen önvédelmi "fegyvereket" hordhatok legálisan magamnál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobbkéz,jobbláb,balkéz, balláb, fej.
2010. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálsz MINDENT erre vonatkozóan.

Nekem egy ilyen van: [link] és baromi jó, még nem kellett vele lőnöm, de volt, amikor már előkaptam, mert két újmagyar úgy gondolta, hogy kizsebel. Ők kicsit beszartak a pisztoly láttán. Használni nem kellett, de olyan 2-3 másodperc alatt simán el lehet vele lőni a 6 töltényt.

Legálisan úgy hordhatod magadnál, hogy bemész a lakóhelyed szerinti illetékes rendőrkapitányságra - ha pesti vagy akkor brfk-ra - és kérsz egy fegyverviselési engedélyt önvédelem indokkal, ha nem vagy priuszos, meg is kapod. Be kell fizetni egy 2000 Ft körüli csekket, visszaviszed és majd olyan 2-3 hét múlva bemész érte a rendőrségre. Akkora és olyan kemény a fegyverviselési engedély, mint egy személyi. És azt értelemszerűen magadnál kell hordani, amikor a fegyver is nálad van.


Amúgy vannak magyar gáz-riasztók is, amik nagyon jók, de én azt vettem, ami be van linkelve, mert mindenki azt ajánlotta és német fórumokon is azt olvastam, hogy megéri az árát.


Ja, én ha újra vásárolnék, akkor is revolvert vennék. De minden részletesen le van írva a weblapon. Olvasgass!

2010. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Erotikus üzletekben kapható 40-50 centis fém vagy üveg műpénisz. Ez garantáltan legális, fegyverként hatékony, már csak a meglepetés bénító hatása miatt is, amikor megfenyeget a cigány, te meg előveszel egy k*rva nagy műf*szt.
2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!