Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szokott nálatok önvédelmi...

Szokott nálatok önvédelmi cucc lenni?

Figyelt kérdés
Gázspray, ilyesmi? Kellett már használnotok? Mit tesztek azért, hogy ne érjen titeket támadás, bántalmazás?
2009. júl. 10. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem szokott lenni, mert nem szoktak megtámadni. De ha mégis előfordulna, akkor a nadrágból kivett derékszíj fémcsattal az elején is tökéletes fegyver tud lenni ha ügyesen használod....legalábbis én mindig erre gondolok, ha vmi veszélyesebb helyzet van.....
2009. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
én mindig mindenhova hordok magammal bicskát-pl,ha megkotoznek eltudjam vágni a kotelet vagy ilyesmi...sose lehet tudni mikor milyen baj fog érni,igy a bicska nem foglal el sok helyet a táskámba igy nem nagy gond ha nálam van...a gázspray is jo megoldás-legalább el tudsz futni...de az is jo motszer ha beleutsz egyet az orrába és akkor eltorik neki-bekonnyesedik a szeme elfuthatsz
2009. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Néha bicska mert ha megtámadnak akkor jól megszúrod a térde mögött és úgy fut el mint egy kutya
2009. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Én a kulcsomat a zsebemben tartom, mindig kéznél van, ha megtámadnának egyet a szemébe, van idő elfutni
2009. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nálam gázspray mindig szokott lenni, meg gázpisztoly, ha szükséges (sötétedés után, kihal helyek stb.) Használni még szerencsére nem kellett, de nyugodtabb vagyok így, hogy szükség esetén nálam vannak.
2009. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindig magamnál tartom a két lábam, hogy elfuthassak, ha kell. Még sosem akart bántani senki.
2009. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem tudnám magam megvédeni akkor se, ha egy gépfegyver lenne nálam, semmi lélekjelenlétem nincsen ilyen helyzetekben. Inkább megmondanám, hogy vigyen el minden értékemet, csak ne bántson!
2009. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ja! Néha jön velem az anyósom...:-)
2009. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fecc ***** válasza:
82%
boxer mindíg van nálam,főleg ha suliba megyek
2009. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Kisebb méretű atombomba. Eddig még soha nem kellett használnom
2009. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!