Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Felszolgáló vagyok. Van egy 10 fős társaság, akik azzal szórakoznak, hogy nálunk isznak, és azon nevetnek, hogy a pincért egyenként futtatják. Észrevettem, ha kiviszek egy italt, utána jön még egy. Hiába kérdezem meg, hogy szabad-e még valamit hoznom. Nekik az tetszik, hogy a pincért "szívatják", és utána nevetnek rajta. Igen vicces nekik, én viszont agyon tudnám őket csapni!
2009. jan. 6. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a főnökkel.

Vagy véletlenül öntsd rá valamelyikre az italt egyszer. Vagy egyszerűen kérdezd meg, hogy mikor akarnak megdögleni XD Nálunk egyszer a mellettünk lévő asztalnál csinálták ezt kijött a hölgy és : Na fiatalok megunták az életüket? :)) vagy egyszerűen ne vidd ki nekik az italt, hagy várjanak rá jó sokáig. Főnökkel beszéld meg esetleg, hogy ha panaszt tesznek tudja hogy mi a helyzet.

2009. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy értük és nem fordítva. Szolgáld ki őket. Ha ezt élvezik az külön jó, mert legközelebb is odamennek "élvezkedni", ergo a pénzüket is odaviszik. Persze beszélhetsz a főnökkel is, sőt, elsősorban ezt vele kéne megbeszélned, hogy neki mi erről a véleménye. Ha tényleg rettenet minden pohárért külön bemenni, akkor javaslom keress más munkát(a főnök meg keres másik felszolgálót) vagy ha a főnök is úgy látja, akkor húzzátok le a redőnyt, úgyis van/lesz bőven elég italozóhely, ahol még a seggét is kinyalják a vendégnek. Mert ő a vendég, ő fizet, a vállalkozás pedig ebből él. És hát te is, mert ha bezár a bazár, akkor felszolgálóra se lesz szükség.


Tudom, undorító amit írtam, főleg most a te szempontodból, de hát ez van. Nem muszáj felszolgálónak menni, annyi más munkát lehet találni.

2009. jan. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert mi megyünk oda enni, inni és mi fizetünk tisztelhetnénk a másikat. Én mindig kedves vagyok mindenkivel és tudom, hogy ő is ember és nem ugráltatom. Eszembe se jutna. Mire jó ez a viselkedés és hová vezet?
2009. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én kiszolgálom őket mindig rendesen. Akkor kellemetlen, amikor sokan vannak és mindenki türelmetlen.
2009. jan. 6. 06:41
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Áljon már meg a nászmenet, nem azért van ott szerencsétlen, hogy pár frusztrált hülyegyerek rajta élje ki a főnökösködhetnékségét. Tehetségtelen, impotens piti p@cs lehet mind ilyen hozzáállással.

Én vagyok a vendég, mi?

És nem azért védem mert a szolgáltatóiparban dolgozom.

Persze azért nem, mert az ilyenre ráborítanám az asztalt, és hazaküldeném anyut csicskáztatni.

Ílly, de mérges lettem arra hogy ezt valaki szentesíteni képes.

2009. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak is a fönködedel együtt lehet megoldani. vagy is olyanokat tudsz csinálni, hogy késöbb viszed ki nekik az italt, stb, ilyenkor meggondolják kétszer hogy bioztos legközelebb is egyesével akarják kérni. de benne van a pakliban hogy elmennek, vagy fellesznek háborodva a lassú kiszolgáláson. ezért én beszélnék a fönökkel hogy mi a téma ezzel a csapattal, és ha esetleg panasz merülne fel akkor ne lepödjön meg de a másik vendégek érdekében nem tudjátok egyesével kiszolgálni öket.

és ve´gül is igaza volt annak aki azt mondta hogy a vendégnek van igaza, de a vendéget finoman lehet terelgetni.

2009. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Beszéld meg a főnököddel, hogy vezessétek be a felszolgálási díjat, amit mindig az ital kivitelénél kell fizetni. Hidd el, kétszer meggondolják magukat, hogy ugráltassanak-e.
2009. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!