Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben, h. megbocsásson?

Figyelt kérdés
Megbántottam vkit, akit nem szerettem volna. Még csak ismerkedem vele neten, de már 1 hónapja, így már elég közel kerültünk egymáshoz. Félreértett vmit, és megsértődött, bocsánatot kértem tőle, aztán azt mondta, h. ne is keressem többet. Most mit tegyek, ha nem akarom elveszíteni?
2011. nov. 24. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bocsánatot kértél, egy félreértés miatt, ls leráz, hagyd a fenébe!
2011. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, h. ő félre értette a dolgokat, de biztos megbántódott. Pedig nagyon jól alakultak eddig a dolgok. Már ott tartottunk, h. a napokban találkozunk.
2011. nov. 24. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar találkozni, és emiatt ráfogta valamire.
2011. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha bocsánatkérés után azt mondta ne keresd többet akkor hagyd a francba. szerintem csak jó indok volt neki ez hogy lerázzon.
2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, h. huszonévesek vagyunk, én lány, és a fiút bántottam meg. Ő javasolta a találkozást, és meg is beszéltük, h. fogunk találkozni a héten. Eddig minden nagyon jól alakult, napi több e-mail, több órás msn-ezés, nagyon megkedveltük egymást. Nem hiszem, h. le akarna rázni. Úgy éreztem, h. ha nem is lesz ebből szerelem, akkor is nagyon jó barátok tudnánk lenni, mert nagyon jól megértettük egymást.
2011. nov. 24. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az egészet nemis gondolta komolyan. Jó neki ez az elbújva csajozás. És mikor komolyra fordulna, dobbant. Ennyi.
2011. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ennyire félre ismertem volna?
2011. nov. 24. 14:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt már vmelyikőtök ilyen helyzetben? Én még nem. Annyira örültem neki, h. egymásra találtunk a neten. Ha szerelem nem is, de egy nagyon jó barátság alakult volna ki köztünk, vagyis az már kialakult. Nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra, hasonlóan gondolkozunk dolgokról. Én nagyon megkedveltem őt, és most nagyon fáj, h. elvesztettem. Nem tudom mit kellene tennem. Szerintem nincs olyan probléma, amit ne lehetne megbeszélni egymással, de ő erre nem hajlandó.
2011. nov. 24. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyd őt. Ne keresd. Ha tényleg csak megsértődött, akkor pár nap alatt lenyugszik és keresni fog.

Ha nem keres, akkor egyértelmű, hogy félreismerted, mert ő nem kíváncsi rád.

2011. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem kedvelem a nebántsvirág pasikat. Van belőlük jópár :)


Nézd, ha megmagyaráztad amit félre értett, és ezt nem volt hajlandó elfogadni, nem bízik benned annyira, hogy elhiggye amit mondasz, akkor nincs miről beszélni. A barátság és a párkapcsolat lényege is az, hogy hiszünk a másikban, elhisszük azt, hogy nem akar minket bántani, még akkor is ha első látásra nem értjük hogy mi miért történik. Akkor kell megsértődni, és többet nem beszélni a másikkal, ha nyilvánvalóvá vált, hogy bántásból tette amit tett, vagy éppen le se tojta a következményeket. Addig bízni kell abban hogy rosszul értettünk valamit. Ha valaki erre nem képes, akkor azzal nagyon nagy érzelmi problémák vannak, és folyton bele fogsz ebbe ütközni. Kell ez neked? hogy folyton magyarázni kelljen a bizonyítványt, hogy te nem úgy gondoltad, és nem azt akartad mondani... és folyton gazsulálni a bocsánatáért. ugyan már :)


Szóval ha elmondtad neki tényleg hogy nem úgy van ahogy gondolja, és ennek ellenére játssza a sértődöttet, akkor a saját érdekedben hagyd a fenébe.

2011. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!