Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi eszük van...

Tényleg csak ennyi eszük van a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés

Reggel képzésre menet egy csapat (kb 6-7-en lehettek) 17 év körüli fiú és egy kiskutya mellett mentem el. Először nem is akartam hinni a szememnek, hogy mit művelnek a kutyával. Cigit dugtak a szájába, "természetesen" meg volt gyújtva, a kutya meg csak "fulladozott". Ahogy elhaladtam mellettük, jókat kacagtak a dolgon, és egy mondat ütötte meg a fülemet ,, mi van kiskutya nem ízlik a dohány, szívjad csak szívjad!? " Tényleg a mai ifjúságnak nincs jobb dolga mint ilyenekkel szórakozni? Hova fajul még a világ? Nem tudom Ti, hogy vagytok ezzel de nekem ilyen eszembe se jutna....


21/L


2010. okt. 22. 18:25
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
jesszus :S remélem semmi baja nem lett a kutyának :(
2010. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!