Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan vicces a fiatalokn...

Miért olyan vicces a fiataloknak ha ha egy tanuló bepisil az iskolában?

Figyelt kérdés
Miért kell ezért bántaniuk?
2011. febr. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amit én sem értek. Sokan nem csak viccesnek találják, de le is nézik és kigúnyolják aki bepisil, pedig nem tehet róla.
2011. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még éretlenek. Ennyi.
2011. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
általános iskolában nem mer szólni, h ki kell mennie, akkor vessen magára. már bocsánat. gimnáziumban viszont volt egy évfolyamtársunk, aki a betegsége miatt nem tudta tartani a vizeletét. soha senki nem szólta meg emiatt, önhibáján kívül történt. első esetben azért nézik le, mert nem életrevaló, talpraesett.
2011. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Sokszor nem talpraesettség kérdése a dolog, feltéve ha olyan retard tanáraid vannak, mint nekem. Hiába rimánkodunk, hogy engedjen ki, ha már nagyon hív a természet- ez állítólag nem gimnazistához méltó viselkedés. Jó, mi? Tagadjam meg az emberi mivoltomat, mert gimnazista vagyok. Kicsengetés előtt gyakran esek dilemmába: a húgyhólyagomnak, vagy a korgó gyomromnak engedjek? Mivel egy szünetbe sajnos a kettő dolog nem fér bele...

Persze jön a kedvenc indoklás: miért nem voltál szünetben, ha annyira kell? Elfogadom, még ha ez fizikailag lehetetlen is lett volna, amit szeretnek elfelejteni a tanárok. De arra már tényleg nem látok reális okot, hogy miért kell porzó torokkal ülnünk az órán, hogy miért fájna Őnaccságainak, ha innánk egy kortyot?! Őszintén: nem értem a logikát, nem értem, miért jó a tanároknak, ha a diákok alapvető szükségletektől szenvednek az órákon.


A kérdésre pofon egyszerű a válasz: éretlenek.

2011. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bretso ***** válasza:
16%
Akinek nincs betegsége, annak mentsége sincs arra, hogy miért vizel be. Egy iskolaérett embernek szobatisztának kell lennie és 45 percet, urambocsá 100-at ha egy szünetben eszik másikban wc-t használ ki kell bírnia egy normális embernek.
2011. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Érzek némi utalást az előző hozzászólásomra, így röviden válaszolnék: nyilván mi sem pisilünk be. Érdemes néha filozófiai síkon értelmezni, amit olvasunk.
2011. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
bocsi, kedves gimis, én is jártam gimnáziumba, jelenleg orvosira járok, és rohadtul senkit nem érdekel ott sem a másik nyomora. műtét közben adott esetben 6-7-8 órát kell állni. szomjas vagy, éhes, pisilni kell, zsibbad a lábad, hideg van, meleg van, csorog a hátadon az izzadtság és mégis ott tartod a kampót, a kezed sem rezdülhet. ki tudjuk bírni. 15-18 között pedig a minimum, h prioritást élvez az egyik szükségleted, kielégíted, aztán beülsz az órára...egy szendvicset megenni 3 perc, pisilni ugyancsak és 10-15 perc szokott lenni a szünet... ha meg a büfébe kell okvetlen lejutnod, akkor tuti megy vmelyik oszt.társad arra...
2011. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Almát körtéhez... Szerinted egy tanóra egyenlő fajsúlyú egy műtéttel?

By the way, ügyes mutatvány 3 perc alatt betermelni a szendvicset, de én szeretem az életemet, köszönöm. :) Egyébként menzai kajálásról beszéltem, hadd ne kelljen már elmesélnem, mennyi idő alatt lehetne normális körülmények között elfogyasztani és mennyi módunk van jóízűen megenni 10 perc masszív sorbanállás után. De komolyan, nem sírok én emiatt, csak attól még nem értem, mit veszítene a tanár, ha a gyereknek jobb lenne.

2011. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!