Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi eszük van...

Tényleg csak ennyi eszük van a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés

Reggel képzésre menet egy csapat (kb 6-7-en lehettek) 17 év körüli fiú és egy kiskutya mellett mentem el. Először nem is akartam hinni a szememnek, hogy mit művelnek a kutyával. Cigit dugtak a szájába, "természetesen" meg volt gyújtva, a kutya meg csak "fulladozott". Ahogy elhaladtam mellettük, jókat kacagtak a dolgon, és egy mondat ütötte meg a fülemet ,, mi van kiskutya nem ízlik a dohány, szívjad csak szívjad!? " Tényleg a mai ifjúságnak nincs jobb dolga mint ilyenekkel szórakozni? Hova fajul még a világ? Nem tudom Ti, hogy vagytok ezzel de nekem ilyen eszembe se jutna....


21/L


2010. okt. 22. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a többségül ilyen.

Velük is ezt kéne csinélni, kíváncsi vagyok akkor is röhögnének e...?

2010. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én leosztottam volna őket úgy,hogy legközelebb meggondolja a büdös parasztja,már bocsánat.A kiskutyát pedig ölbe kaptam volna,aztán azt csinálnak,amit akarnak.Sajnos igen,a mai fiatalság kilencven százaléka ilyen intelligens,értelmes,jóérzésű emberekből áll.Szégyen,hová fajul a nép.
2010. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem normálisak az ilyenek, és még élvezik is... Ráadásul képesek voltak a kutya orrát is befogni. Ebben az a legjobb, hogy a hülyeségre van eszük, de a legtöbbjük 2 értelmes mondatot nem tud elmondani.
2010. okt. 22. 18:33
 4/21 anonim ***** válasza:
nap barnult egyének voltak igaz?
2010. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
amolyan túl pigmetált bőrű réti niggerek?
2010. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy kiosztom őket, viszont ahogy elnézem az iskolában őket, a tanárokat képesek megverni, kiröhögni, ha valami olyat mondanak ami nem tetszik nekik... Tehát sokat nem lehet tenni ellenük. :(
2010. okt. 22. 18:38
 7/21 A kérdező kommentje:
Meglepő, de nem nap barnult egyének voltak!!
2010. okt. 22. 18:39
 8/21 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok olyanok hogy elmennek Irakba harcolni az országért és sokan ott is maradnak, a mai fiatalok kockára teszik az életüket a világért a mai fiatalok ilyenek. Nem kéne általánosítani azért, mert vannak ilyen degenerált barmok attól nem minden fiatal ilyen. És itt a rasszizmusotok nem csak a cigányok csinálnak ilyen dolgokat ideje lenne ezen elgondolkozni. A szülök is tehetnek a gyerek viselkedéséről szóval nem ártana egy kicsit megnevelni esetleg őket állandóan ezt hallani "A mai fiatalok ilyen hülyék meg olyan hülyék" nem ártana a szülőknek is magukba nézni mit engednek meg a gyerekeknek és hogy mire nevelik őket. Ennyit erről!
2010. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ne mondjatok itt h 90 szazalek meg hasonlok,mert ez hulyeseg
2010. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"A mai fiatalok ilyen hülyék meg olyan hülyék", jobbat nem lehet rájuk mondani. Tényleg ilyenek, akkor minek fényezzem őket? Igen vannak kivételek, de én itt most konkrétan "ezekre a fiatalokra" gondoltam.

Amúgy igazad van nevelés kérdése az egész. De szerintem manapság már a fiatalok nagyon hamar "felnőttnek" érzik magukat, és a szülő hiába próbálja nevelni a gyereket, egyszerűen lesza*ják mert ők mindent jobban tudnak már...

2010. okt. 22. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!