Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi eszük van...

Tényleg csak ennyi eszük van a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés

Reggel képzésre menet egy csapat (kb 6-7-en lehettek) 17 év körüli fiú és egy kiskutya mellett mentem el. Először nem is akartam hinni a szememnek, hogy mit művelnek a kutyával. Cigit dugtak a szájába, "természetesen" meg volt gyújtva, a kutya meg csak "fulladozott". Ahogy elhaladtam mellettük, jókat kacagtak a dolgon, és egy mondat ütötte meg a fülemet ,, mi van kiskutya nem ízlik a dohány, szívjad csak szívjad!? " Tényleg a mai ifjúságnak nincs jobb dolga mint ilyenekkel szórakozni? Hova fajul még a világ? Nem tudom Ti, hogy vagytok ezzel de nekem ilyen eszembe se jutna....


21/L


2010. okt. 22. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"A mai fiatalok olyanok hogy elmennek Irakba harcolni az országért és sokan ott is maradnak, a mai fiatalok kockára teszik az életüket a világért a mai fiatalok ilyenek."


Elmennek harcolni Irakba az országért? Miért? Háború van köztünk és Irak között?! Baszus, hogy le vagyok maradva...Én eddig abban a tudatban éltem, hogy csak a pénzért mennek ki vagy olyan hülyék hogy azt hiszik, hogy ezzel jót csinálnak de ha tényleg háború van már komolyan tisztelem is őket.


Komolyra fordítva, az USA kedvéért kimennek harcolni az olajért. (meg persze ők is többet keresnek kint mint ha itthon maradnának) Igazi hősök minden tiszteletem;)

2010. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 22. 18:56
 13/21 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva pedig.


Igen sajnos vannak ilyenek, de régen is voltak. Igaz most már több. Nevelés kérdése szerintem. Én mondjuk soha nem tudnék ilyet csinálni mint amit leírtál. Degenerált barmok az ilyenek...

2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy túl sokan képzelnek mgaukról, azt hiszik bármit megtehetnek a kissebbel.


Előző voltam

2010. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Meg gondolom, így nagyon menőnek hiszik magukat....
2010. okt. 22. 19:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Oks akkor nem háborúba, de ha nem menetek volna ki akkor most nem itt állna a világ az 100%. Ki tudja milyen terror cselekmények történtek volna, de ez lényegtelen (legalább nem macska szájába nyomkodták a cigit :) ) . A kérdésre válaszolva igen sajnos vannak ilyenek, de hogy egy szülő ne tudja kordában tartani a gyereket ez csak kifogás. Aki akarja úgy is tudja ha fegyelmezni kell akkor azt és nem 17 évesen kell ezt elkezdeni hanem amikor még kicsi rászoktatni és nem elengedni már 13-14 évesen bulizni. Konkrétan ezeket a gyerekeket fel kellett volna jelenteni vagy egy kicsit elbeszélgetni velük.
2010. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyetértek! :)
2010. okt. 22. 19:09
 18/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ennél sokkal rondább dolgokat is csinálnak.:( Néha felmegyek egy-két pudva oldalra, hogy megnézzem hova fajul ez a világ. Nah mondhatom azok a képek magukért beszélnek...:(

Az egyik mobiltelefonnal felvett kisfilmen két kis taknyos benzinbe mártott macskát gyújtott fel elevenen, és hangos kacagás közben videóra is vették.:( Elborzasztott a látvány. Láttam már pár dolgot. De ez! Vannak balesetek, kerti gazégetésnél már volt, hogy a gazba bújt sünt nem láttam, és másnap megpörkölve találtam a hamukupac mellett, de soha nem jutott volna eszembe lefotózni és mutogatni. Sajnáltam, de nem csináltam belőle tragédiát sem. Sajnos állatokkal, emberekkel mindenkor történhetnek nagyon fájdalmas halállal járó balesetek, de ezek legalább nem szándékosak, mindenkinek benne lehet a pakliban egy olyan halál, mint a sün esetében. Itt leginkább az a szörnyű, hogy Istent játszanak, és élvezik a másik élőlény szenvedését, még videóra is veszik és ezen élvezkednek egyes emberek, ha pedig kikerül valami szemét oldalra, hasonló emberek még ötletet is meríthetnek belőle.:( Itt maga az emberi gonoszság a rettenetesen elborzasztó!!!:(

Ilyenkor különben, ha ilyet látsz, rájukhívhatod a rendőröket, mivel már törvény szól az állatkínyzásról, börtönbüntetéssel is súlytható. Ha nem is csukják le az illetőt, akkor is kétszer meggondolja, hogy cigit nyom-e a kutya szájába legközelebb!

2010. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is fiatal vagyok de nem vagyok hülye.Tudjátok mi a probléma?Sok fiatal azt hiszi,hogy mindent megtehet,bánthatják az állatokat meg egy csomó undorító dolgot,mert ez a menő.De nem mindenki ilyen.Én állatorvos szeretnék lenni és nem tudnék ilyet tenni egy kiskutyával.Olyan szánalmas,hogy szegény állat szájába nyomják a cigarettát,mert nekik ez jó szórakozás.

15/L

2010. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
15/L sok sikert kívánok a célod eléréséhez!! Örülök hogy így gondolod Te is! :)
2010. okt. 23. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!