Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » (Te) Azt az évszakot szereted,...

(Te) Azt az évszakot szereted, amelyikben születtél?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy az embernek az a legkedvesebb évszak, amelyikben ő maga is született. Én decemberben születtem és gyűlölöm a telet, teljes mértkben nyárimádó vagyok.

Írd le azt az évszakot, amelyikben születtél és azt is, amelyiket szereted !


2010. szept. 24. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

októberi vagyok, és pont rohadtul utálom az őszt.

ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy milyen gyorsan telik az idő, mindjárt vége az évnek, csak öregszem, és amúgyis hideg van. iszonyat fázós vagyok.

a nyár az én évszakom! jó idő, napszemüveg, szép virágok, fák, kicsit lazább minden, lehet menni a Balatonra. :D

2010. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szeptemberben születtem és szeretem az őszt. Amikor nem döglök meg a melegtől, de még nem is fagy be a seggem. Még a tavaszt is szeretem.

A tél is jó, csak a gázszámla nem tetszik. :D Meg inkább meleg házból szeretem. :)

2010. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Tavaszi vagyok, de a telet szeretem.
2010. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Decemberi vagyok, és utálom a telet.. Még a decembert elviselem, mert akkor még van pörgés, de januárban úgy érzem magam, mint aki nem is él.. 100% nyárimádó vagyok:)
2010. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Novemberi vagyok és nem kedvelem az őszt és a telet... nem szeretem a hideget:(

Szépek az őszi tájak meg a havas tájak ,a karácsonyi hangulat,de inkább a tavaszt és a nyarat kedvelem jobban:)

2010. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Januári vagyok, de nem szeretem se a hideget, se a telet. A tavaszt, de még inkább a nyarat.
2010. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!