Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fogunk beszélni az...

Hogyan fogunk beszélni az oldalon a blackpillről 2035 -ben?

Figyelt kérdés
Mi lesz a sorsa a társadalomnak és a blackpill közösségnek?

2022. jún. 5. 00:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el felzárkóztatóra troll barátom. Itt nem az oviban vagyunk. Beütöd a gugliba (nem magyarázom el mi az) és olvashatsz róla napestig. Ne rontsd itt a levegőt, ha nem tudod miről van szó.
2022. jún. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21.-re.


Elolvastam:


[link]


Egy elmebetegség féle.

2022. jún. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%

#18

Nekem ő viccen kívül felüdülés a sok valódi vadhajtás mellett, ártalmatlannak tűnik.

2022. jún. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint a napiincelünk.

Az jó kérdés, hogy mi lesz az incelek sorsa.

Ha valóban a robotok fogják végezni a munka nagy részét, és nem kell nagyon szaporodni, akkor nyilván több lesz az incel, és durvább a filozófiájuk.

A következő a "black hole pill" lesz.

2022. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
A cikkből is látszik, hogy nem lehet a blackpillről, mint az igazságról beszélni. A csuklóméret például abszolút nem fontos a nőknek, még a haj már annál inkább.
2022. jún. 5. 10:09
 26/26 gooku válasza:
73%

Én a whitepill -t javaslom, ha valamilyen pill utat szeretnél gyakorolni, ugyanis ez bevállt számomra, így vélhetően mások számára is be fog válni.

Maxxolj ki mindent, beleértve de nem kizárólagosan azok közül is párat amit a blackpill mond hogy jó, és akkor nem lesz gond.

Egyetlen hátránya hogy volcel lehetsz tőle, de legalább működőképes.

2022. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!