Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai 20-35 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai 20-35 év köztközti pasik hány %ának jut barátnő?

Figyelt kérdés

Ugye vannak apáca növendékek -bár talán annyi pap/szerzetes is.

Vannak az extra csúnya(hormonzavaros) lányok.

Sok szép lány kűlföldi pasit akar.

Vannak lányok akik nem akarnak kapcsolatot.

Súlyos betegek,fogyatékosak segítséggel élők.

Bár kb fiúk is .


2018. nov. 5. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak tőlük függ. Ha most úgy veszed, fiúknál is ugyanezek az általad leírt "kategóriák" vannak. Mindenki megy a saját súlycsoportjához.
2018. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem még életemben nem volt bajom barátnőtalálással. Aki olyan, annak megy. Ezt úgy értem hogy képes tiszteletet mutatni a másik fele, egyenrangúként kezelni, szórakoztatni, kielégíteni és kompromisszumot kötni. Ezen nem olyan hűdenagy dolgok.
2018. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 dagadtférfi35 ***** válasza:
31%
50-60%-ának nincs párkapcsolata, vagy nem is volt és még mindig szüzek(akár).A mérleg inkább mégis a párkapcsolatban élők felé mutat. De mondjuk a 40% a pasiknak tuti magányos, és egyedülálló.Hogy miért? Főleg mentális problémák, majd ezután a külső kinézetre fognám. Hát ez van, ezek a tények.
2018. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

Ezt nem lehet így megmondani.


Párom, 34 éves, és már 5 és fél éve boldog kapcsolatban vagyunk együtt.

Mi sportosak vagyunk, nem iszunk alkoholt, nem cigizünk, szeretjük a természetet, szeretünk együtt olvasni, közösen végezzük a házimunkát, tiszteljük egymást, hűségesek vagyunk egymáshoz...stb. Párom 172 centi, én 159 és 28 éves vékony sportos, enyhén izmos nő vagyok.

2018. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
:D Jött a féltékeny, irigy lepontozóbrigád. Szánalmas és gyerekes viselkedés. Remélem kinövitek egyszer.
2018. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a fiúk nagyrészének nincs, vagy olyannal vannak együtt, aki igazából nem tetszik nekik, csak hát jobb a semminél. A nőknél csak döntés kérdése hogy egyedülállók akarnak-e lenni.


Felborult az egyensúly, ma már a férfiak lettek a pincsikutyák, a nők meg magasan a trónról élvezik a bohózatot.

2018. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem a fiúk nagyrészének nincs, "


Akkor most mar csak azt aruld el, hogy kikkel vannak a lanyok. 😃

2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Manapság a 40 alatti férfiak 70%-ának pl nincs gyereke, nincs családja.

Hoppácska. Ide vezetett a feminizmus. Biztos hogy kell ez nekünk?

2018. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rooszul tettem fel a kérdést! Ha vennénk az az ideállis állapotot,hogy minden szabad ember találna 1 társat.Országon belül vagy max külhoni magyarokkal. Szóval ha mindenki kapcsolatban lenne aki minimálisan is alkalmas rá. Akkor elméletileg hány % pasi lenne kapcsolatban?
2018. nov. 5. 21:10
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

"Ha...minden szabad ember találna 1 társat. ... Szóval ha mindenki kapcsolatban lenne aki minimálisan is alkalmas rá."


Logikusan 100%. Hiszen MINDEN ember találna TÁRSAT és MINIMÁLISAN alkalmas rá. Érted, nem?

2018. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!