Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai 20-35 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai 20-35 év köztközti pasik hány %ának jut barátnő?

Figyelt kérdés

Ugye vannak apáca növendékek -bár talán annyi pap/szerzetes is.

Vannak az extra csúnya(hormonzavaros) lányok.

Sok szép lány kűlföldi pasit akar.

Vannak lányok akik nem akarnak kapcsolatot.

Súlyos betegek,fogyatékosak segítséggel élők.

Bár kb fiúk is .


2018. nov. 5. 20:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem igazán vagyok benne biztos, hogy a kérdező érti. Ezt a 78%-osnak írom, aki a 10. válaszadó volt.
2018. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

7-es. Egy csomó nő van egyedül ugyanúgy. Viszont a férfiak döntő többségének kellene nő, de így nem jut. Remélem így már érted.


Egy nő bármikor talál magának MEGFELELŐ férfit, addig egy normális férfi csak szenved a sok elutasítástól. Aztán ezek után már szinte bárki jó lesz neki. Ezért látni förtlemesen gusztustalan nőket férfival. Ja, és most hagyjuk a belső értékeket...

2018. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
22%

Magyarországon 40 éves korig férfitöbblet van.

Talán ezért is.

2018. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Barátnő előbb-utóbb csak csak jut (kérdés milyen barátnő, és milyen áron), de a hosszantartó magány szerintem a többséget érinti.

Ide azt értem mikor valaki lehetőség nélkül évekig egyedül van, abszolút nincs nő.

2018. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

"Egy nő bármikor talál magának MEGFELELŐ férfit"


Megkérdezhetem, hogy te honnan tudod, hogy kinek mi a megfelelő?

2018. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13%
15-ös. Igazad van...az igényszint a csillagos ég. Elméletben. Aztán amikor látom hogy magukat okos és igényesnek gondoló nők miféle ratyi majmokkal vannak, akkor én kérek elnézést. Na igen... kinek mi a megfelelő. Az is a röhej tárgya, amikor egy nő igent mond az oltár előtt, aztán két év múlva meg válnak. GRATULÁLOK nekik, tényleg tudnak választani. Sajnos még mindig dívik a hamis rosszfiú bálványimádat.
2018. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Max a 20%-ának. Én sajnos a 80-ba tartozom...
2018. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
100%
2018. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem 90%-ának van barátnője vagy épp két barátnő között van, de nem jelent neki túl nagy gondot újra összejönni valakivel.


Csak ez a 90% nem beszéli tele az összes netes fórumot, mint ahogy az a 10%-nyi incel, akik (egyébként érthető módon) folyton ezen a problémán lovagolnak.

2018. nov. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A többségnek van barátnője vagy felesége ebben a korosztályban !


Ne ezt az oldalt vegyetek alapul ! Ide a ronda, alacsony, buta, csóró, dagadt , önbizalomhiányos , kisfarkú nykmorékok járnak leginkább panaszkodni ! Szóval aki nem selejt annak van vagy volt már párkapcsolata.

2018. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!