Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fogunk beszélni az...

Hogyan fogunk beszélni az oldalon a blackpillről 2035 -ben?

Figyelt kérdés
Mi lesz a sorsa a társadalomnak és a blackpill közösségnek?

2022. jún. 5. 00:10
A kérdező szavazást indított:
Ez ilyen fehér baromság volt sok részigazsággal az európai civlizáció végén -- mondja a párizsi kalifátus minisztere.
A blackpill a férfimozgalom kicsit bizarr kezdete volt. Ettől függetlenül szükséges volt, hogy eljussunk a mostani igazságosabb társadalomhoz.
A régi szép idők.. amikor ilyesmiken aggódtunk, nem a rádioaktív por miatt a levegőben.
Egy radikális mozgalom volt a 20 -as évek első felében, ahogy a 00 -ás években meg a zsidózás ment.
16 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Remélhetőleg mint néhány troll túltolt hülyeségéről.
2022. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
89%
Ugyanarra a sorsra jut, mint a PUA fаszság, amiben anno nagyon sok ronda hitt, hogy simán összeszedhet bárki szép nőt rondaként önbizalom meg humor meg kakadu öltözködés segítségével... Manapság meg már mindenki csak röhög ezen.
2022. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2: Én egyébként korábban puáztam és ennek hatására kerestem rá a redpillre, miután megtörtem sírva egy visszautasítás után. A redpill contentek vezettek a blackpillhez.


Tehát a PUA után van következő lépcsőfok a manoszférában, ami a redpill. A redpill után is van következő, a blackpill. A blackpill után viszont nem jön semmi.

2022. jún. 5. 01:39
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

3

Dehogynem jön: börtön vagy zárt osztály, a szerencsésebbeknek az önámító blackpill téveszméből való felébredés.

2022. jún. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

#3


Ha rám hallgatsz azt csinlász, amit akarsz, de esetleg elgondolkodhatsz azon, hogy ha a PUA baromság volt (amiben én is hidd el nagyon szerettem volna hinni, de egyértelmű volt, hogy totál ellentétes a valósággal), akkor miért ne történhetne meg, hogy ez a sok *pill izé is az.

2022. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Van bluepill esetleg brownpill. Lényeg, hogy fizess érte, mert ezt épésszel úgyse tudod felfogni.
2022. jún. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A blackpill nem közösség, mert a motivációja sem közösségi.
2022. jún. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

4: A blackpill után mi jön? Tudom nyugaton John Anthony és itthon Nicholas Victor is egyre inkább úgy próbálja magát beállítani, mint az következő nagy dolog a férfi életében a PUA, a redpill, majd a blackpill után, viszont én ezt nem igazán hiszem el.


Ahogy a bluepill -hez sem fogok visszatérni, ami ma már egyértelműen nem igaz semmilyen formában sem.

2022. jún. 5. 02:03
 9/26 A kérdező kommentje:

7: Ez a hardcore classic blackpill álláspont. Blackpill is the truth igaz?


Aki most jönne a közösségbe csatlakozni az ideológiához, annak én is ezt mondom, hogy végigmenjen a szükséges ébredési folyamaton. Ugyanakkor én már nem gondolom így.

2022. jún. 5. 02:05
 10/26 A kérdező kommentje:
Egy olyan ideológia, ami az abszolút igazságot próbálja képviselni, nem állíthatja magáról, hogy ő az abszolút igazság, mert az igazság relatív, hozzá kell venni az egyént is.
2022. jún. 5. 02:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!