Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is csalódott már a teszves...

Más is csalódott már a teszvesz-ben? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Vatera, vagy teszvesz?
2010. szept. 11. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha van rá lehetőség, akkor egyik sem. Ha olyan a termék, akkor benne van a pakliban, hogy hamis, hamisat meg a fene akar venni...
2010. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyikben sem csalódtam még. töredék áron jutottam hozzá szuper dolgokhoz. körültekintőnek kell lenni.
2010. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő bejön,de a teszveszen többet vásároltam már és van saját aukcióm is.Én eddig nem csalódtam egyikben sem,lehet hogy szerencsém volt,de még mindig mindenkitől azt kaptam a csomagban,amire licitáltam és a minősége is az volt amit az aukcióban ígért.Szóval én szeretem az aukciós oldalakat.Persze ott a másik oldal is akik már belefutottak egy-két csalóba,aki csak átverte őket,ők biztos nincsenek jó véleménnyel az ilyen oldalakról.Tény,nagy értékű,pl műszaki dolgot ne vegyél meg látatlanban,csak személyes átvétellel és fizetéssel.Ott még visszaléphetsz.Viszont ha átutalsz valakinek egy nagyobb összeget,nincs rá garancia hogy azt kapod,amit szerettél volna,ha egyáltalán kapsz valamit.Az eladók érékelésit mindenképp nézd meg licitálás előtt és annak fényében mérlegeld,megéri e a kockázatot,hogy mondjuk megvegyél egy 100ezer forintos laptopot tőle.

Te miben csalódtál a teszvesszel kapcsolatban,ha meg szabad kérdezni?

2010. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Teszveszben magába nem csalódtam, inkább néhány emberben, akikkel összehozott. Bár vannak technikai malőrjei a rendszernek, az eladók nagy része tisztességes. Szemetek mindenhol vannak.

Vaterára ritkábban járok, de onnan is lehet hallani kemény átverésekről. Még mindig sok a naiv.

F.

2010. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ugyanazok a tulajok, nem tudom, de Teszveszen volt egyszer egy rosszindulatú vevőm, aki minden jó szándékom ellenére negatívan értékelt és hazugságot állított rólam, kértem a Teszveszt - mellékelve a levelezést is, hogy én mindent megtettem -, hogy vegyék le a jogtalan értékelést, de nem tettek semmit, a Vaterán is volt hasonló ügyem, ott kivizsgálták, és a jogtalan értékelést eltávolították. De amióta feltöltési díj van, azóta náluk se üzletelek.
2010. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is megfigyeltem, amit az utolsó hozzászóló írt; ők "nem folynak bele" az adásvételekbe, nem fogalmazzák meg álláspontjukat még egyértelmű esetekben sem (vevő nem fizet, de bosszúnegáz).
2010. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!