Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vertek már át titeket? (Teszve...

Vertek már át titeket? (Teszvesz, Vatera)

Figyelt kérdés
sziasztok.Ezt a kérdést azért szerkesztettem, hogy akit már átvertek, itt elmesélje történetét.Hátha az emberek más kárán tanulva óvatosabbak lesznek a csalókkal szemben.Ha lehet részletesen meséljétek:)
2010. júl. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mielőtt átutalom a pénzt, mindig megkeresem IWIW-en, hogy mégis milyen pofát vág. Eddig nem voltak gondok.
2010. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ;)
2010. júl. 31. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is annyira átverni akart, de elferdítette a valóságot. Leütöttem egy biciklit, ami a képen jól nézett ki, meg előtte kérdezgettem is az eladót róla, azt mondta, szinte hibátlan. Amikor mentem érte, hát meglepódtem. Közel sem volt olyan állapotban, sőt. Rozsda, rozsda hátán, első fék nuku stb. Nem vettem át. Megbeszéltük,hogy semleges értékelést adok neki, oszt csókolom!
2010. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a Vaterán történt tavaly nyáron

Egyszer leütöttem egy drága könyvet, és hiába írtam az eladónak e-mailt, nem válaszolt, a telefonja ki volt kapcsolva, viszont értékeléseket ugyanúgy adott, és hírdetett meg új aukciókat, tehát még az sem lehet, hogy nyaralni volt, vagy ilyesmi. Ezért körülbelül egy hónap várakozás után adtam neki egy semlegest, azzal a szöveggel, hogy sajnos nem jelentkezett. Rá egy napra írt nekem egy negatívot, miszerint türelmetlen vagyok, és e-mailben próbálta még rám tukmálni a könyvet drágábban, mondom, így nem kell.

Ez tényleg szemétség volt a részéről.

2010. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szemét.Még ő van felháborodva...
2010. júl. 31. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Még engem sem vertek át, egyszer fordult csak elő, hogy elfelejtettek megemlíteni egy aprócska dolgot. Egy új táskát ütöttem le a bolti ár közel feléért, és mikor megérkezett, csak akkor derült ki, hogy még rajta van a lopásgátló :-)

Elég rendesen megszenvedtem vele, mire sikerült lefeszítenem.

2010. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:):)
2010. aug. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!