Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIért hazudnak a TV2-ben?...

MIért hazudnak a TV2-ben? Miért nem néznek utána a dolgoknak mielőtt marhaságokat dumálnak?

Figyelt kérdés

Ejtőernyővel függőleges síkban forgó fiatalok kapcsán azt állította a mai Fókusz, hogy 12g -s gyorsulás/erő hat rájuk amikor forognak.

Nos ez akkora baromság mint ide Lacháza ! A 12g -vel terhelődnének nagyjából elájulnának és az ejtőernyő is darabokra hullana a kötelek is elszakadnának feltehetőleg. Micsoda blama !!!


2010. szept. 8. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert felületesek és sokan ezt el is hiszik.Én nem is szoktam a kereskedelmi tv-t nézni csak néha nap akkor is csak a híradót.
2010. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemcsak a kereskedelmi tévék ilyenek, hanem egész egyszerűen a legtöbb újságíró ilyen, kivéve azokat, akik tudományos igényű lapokba írnak. Viszont sokszor még az ismeretterjesztők sem néznek utána a dolgoknak; azt hiszik, eleget tudnak, pedig csak felületesen ismerik a témát.
2010. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nemcsak a tv2 re jellemző sajnos..


ha vmiről tudom, h hogy volt, vagy épp pont ott voltam, v.min, akkor ha olvasok róla cikket, tuti baromság az egész.


rólam is írtak már egy csomó baromságot

2010. szept. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A TV2-n mióta van Fókusz?
2010. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden csatorna ilyenne valt mar es azert nincs meg az alapossag, mert az utana jaras idobe telne, ezek a TV-sek meg lustak illetve nagyon gyorsan is kell dolgozniuk. Nem az alapossagert fizetik oket, hanem a szenzacioert. Az emberek zomenek nem az igazsagra van igenye, mert az lehet, hogy unalmas, nem olyan felhaborito, igy a TV-sek arra torekednek, hogy minel szenzaciohajhasz modon legyen talalva az adott tortenet. A reszletek nem szamitanak, csak az, hogy a sztori eladhato legyen. En is tapasztaltam tobbszor, hogy adott szituacioban benne voltam, igy tudtam, hogy mirol van szo es a TV-ben teljesen mas hangzott el, eltorzitottak a dolgokat illetve volt jo par ismerosom, akinek a nevet rosszul irtak ki/teljesen mas nevet irtak ki a nyilatkozataikhoz. Ez mind igenytelenseg, lustasag, mert igy is eladhato. Amugy a Fokusz az RTL-en van, de mindket kereskedelmi csatorna ugyanazt csinalja es annak nincs sok koze a valosaghoz.
2010. szept. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!