Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért promózzák az Aldi...

Miért promózzák az Aldi reklámban hogy beszélgess a pénztárossal?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a pénztárosok prémiumot kapnak, minél több terméket húznak le. Eszembe nem jutna hogy beszéljek velük, minek is. De marhára idegesít amikor valaki percekig pofazik előttem, ráadásul van az a kb 2/3os réteg,aki azt csinálja és gondolja amit a tv mutat és mond. Kérdem én ez miért jó reklám az Aldinak?

#pénztár #Aldiii
2021. okt. 22. 13:40
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

A reklámot nem láttam, de néhány pénztárosnál már az is csoda ha rád néz és visszaköszön...

Csak a headsetjükön pofáznak egymással, aztán azt se tudod, hogy neked mondott-e valamit.

Természetesen tisztelet a kivételnek!!

2021. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A reklámot én sem láttam, de örülök ha el tudom pakolni a vett cuccaim, mielőtt a következő vásárlóét rám tolná a kretén pénztáros. Ezek után jobb ha nem akar velem beszélgetni.
2021. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondom, én úgy tudom hogy valami prémiumot kapnak a lehúzott cuccok után, illetve levonást ha kevés a teljesítmény. Tehát nem az ő hibájuk hogy gyorsnak kell lenni. Ezért nem is értem a reklámot. Én azt mondom, minden tiszteletem az övék, sosem tudnék ilyen helyen melózni...
2021. okt. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!