Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap új suli. Hogy barátkozz...

Holnap új suli. Hogy barátkozzak? Senkit nem fogok ismerni. :SSS

Figyelt kérdés
Minden új lesz, senkit nemfogok ismerni. Mi van ha senki nem ül le mellém? Adjatok tippeket :(
2010. aug. 31. 20:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 31. 20:27
 22/28 anonim válasza:

Most megyek középiskolába, devoltam gólyatáborba, szereztem is kapásból 1-2 barátot. Lényeg, hogy ne félj, és add magad, ne akarj többnek látszódni mint ami vagy, legyél kedves, találj a többiekkel egy közös témát, és máris jó úton vagy.


Sok szerencsét!

2010. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam, tegnap kérdeztem is valami ilyesmit. Ma meg volt az első nap, szinte mindenki ismert valakit/valakiket, és 2-3-an nem találtunk beszélgetőtársat. A társaság jó volt, de barátokat nem találtam. Majd írd meg veled hogy volt!(holnap) Én megpróbálok holnap valamit összehozni, remélem sikerrel.
2010. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

En ugy voltam, hogy mentem eloszor a kozepsuliba, es szo szerint nem csinaltam semmit. Emberek jottek oda hozzam.

4.vegere mar kb a fel suli ismert:D (nem, nem azert hogy mindenkit megdugtam)

20F

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Valaki itt írta, hogy menj be korán. Én is ugyanezt javaslom. Amikor én mentem középiskolába, harmadiknak értem be az osztályba, rajtam kivül még 2 lány volt bent. Leültem a közelükbe, mire az egyik megkérdezte rá egy percre, hogy nem e ülök mellé. Azóta ők ketten a legjobb barátnőim :) Majd meséld el, hogy milyen volt az első nap :)
2010. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz :O Kiderült hogy az általánossulis évfolyamtársamat is felvették, mellé ültem, bár eléggé különbözünk :S A többiek is valamenyire jó fejek voltak:)
2010. szept. 1. 12:17
 27/28 anonim ***** válasza:
no látod:) örülök hogy nem volt rossz élményed az első nap kapcsán, ne félj a többi még jobb lesz, egyre jobban összerázódtok majd :) Sok sikert és kellemes iskolaéveket :)
2010. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Na nekem is jól alakult az első nap!Még azért fel kell szabadulnom,meg még nem érzem olyan jól magam,ez azért több idő nálam,de az indulás nem volt rossz.:-)))
2010. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!