Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap új suli. Hogy barátkozz...

Holnap új suli. Hogy barátkozzak? Senkit nem fogok ismerni. :SSS

Figyelt kérdés
Minden új lesz, senkit nemfogok ismerni. Mi van ha senki nem ül le mellém? Adjatok tippeket :(
2010. aug. 31. 20:11
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Én is új helyre megyek és izgulok ám!Nem barátkozom könnyen.Majd megpróbálok keresni valakit,akivel egyfelé lakunk és vele jönni egy darabig,meg mosolyogni sokat,hogy szimpatikusabb legyek, és beszélni arról,hogy miért ebbe az iskolába jöttem meg hogy jól eláztam az esőben,néztem a megasztárt,hol lehetne enni valamit iskola után szerintük...vagy nem tom.Valahogy csak adódik beszélgetési lehetőség/téma.Nehezen oldódó típus vagyok én,de azért megpróbálom magam összekapni.Ja és ülj te le valaki mellé!:-)))
2010. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:14


énis hasonlo tipus vagyok :)

2010. aug. 31. 20:16
 13/28 anonim válasza:
Én is ugyanígy voltam. Nem akartam azt, hogy valaki olyan mellé üljek, akivel aztán mégsem tudok jóban lenni, mert például teljesen mások vagyunk, ezért fél évig csak megfigyeltem az embereket és utána próbáltam beilleszkedni. Sikerült is, 2 barátnőm 2 barátom és még párom is lett az osztályban az évek során. :) Elsőre nehéz megállapítani, hogy kivel is érdemes ismerkedned, ha bizonytalan vagy, akár le is ülhetsz egyedül, más is biztos picit elveszett lesz, tuti nem maradsz egyedül a padban, majd valaki odaül. Én lehet, hogy azért csinálnám így, mert akkor otthagyhatod nyugodtan az illetőt a későbbiekben, ha nem szimpatikus, mivel nem te kezdeményeztél, és nem jönne le hülyén a dolog. Bár ki tudja, lehet, hogy ez neked furcsa felfogásnak tűnik, csak gondoltam leírom a véleményem. :) 18L
2010. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
köszi egy kicsit megnyugtattatok :)
2010. aug. 31. 20:19
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be korán, és akkor lehet te leszel az első... Akkor még csak szállingóznak be a diákok.. Hátha több kisebb darabban könnyebb lesz. Gondolj bele... Ott ülsz hétkor, bejön egy gyerek 7:05kor, belép, tuti hogy fog neked köszönni, hiszen csak te leszel ott... Te is köszönsz neki, és máris elkezdődhet egy beszélgetés. És akiknek mondjuk tetszik h ti dumáltok, odamennek.. És máris kész. Nekem ez bejött elsőben, én most végzős vagyok :)
2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Merítsünk erőt abból, hogy a másik is legalább ennyire tojik:D Holnap suli nekem is. Remélem a többiek sem ismerik egymást, attól megnő az önbizalmam:D
2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

Én elsőbe leültem egy olyan inas mellé, akit harmadikba úgy megvertem h majdnem kirúgtak miatta, szoval nem para hova ülsz. Lehet kifogsz valami köcsögöt, de lehet h országos cimborák lesztek.

Negyedik

2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 31. 20:21
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nefélj cica lányok könnyebben találnak társra mint mi:)

bár én most leszek 4.es szóval már kiöregedtem. :D

18/F

2010. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
NE félj nem lesz baj, hiszen ők sem ismernek midnnekit, biztos lesznek sokan akik senkit:) Én minjdárt megyek fősulira, és attól is félek, epdigm ár kinőhettem volna:D NEmbaj figyelj... egy iskolában lényegében senki nem marad egyedül... legalábbis ritka ahoz hoyg épp mi legyünk azok =)
2010. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!